Page Nav

HIDE
TRUE

Son Haberler:

latest

YENİ HYUNDAI i30 PARİS AUTOSHOW 2016 DA DÜNYA LANSMANI YAPILACAK

Hyundai, C segmentindeki başarılı modeli i30’un tamamen yenilenmiş halinin ilk fotoğraflarını nihayet gözler önüne serdi.  Çok...

Hyundai, C segmentindeki başarılı modeli i30’un tamamen yenilenmiş halinin ilk fotoğraflarını nihayet gözler önüne serdi. Çok daha modern, kaliteli ve iddialı bir yapıya sahip olan yeni i30, ilk bakışta neler vaat ettiğini de hissettirmiş oluyor. 

Ekim ayında kapılarını ziyaretçilere açacak Paris Otomobil Fuarı’nda dünya lansmanı yapılacak olan Hyundai i30, Avrupa’daki müşterilerinin beklentilerine göre yine Avrupa’da geliştirilerek üretilecek. 
Yerini alacağı modele göre daha rafine ve daha modern çizgilerden oluşan yeni i30, yenilenen özellikleriyle kalite hissini daha da yukarı taşıyor. 
Hyundai Motor Grubu Baş Tasarımcısı ve Bölüm Başkanı Peter Schreyer, yenilenen otomobille ilgili olarak, “Herkese hitap eden yepyeni bir otomobil üretmek adına sadece müşteri odaklı yaklaşmadık. 

Çok daha geniş bir yelpazede, çeşitli beğenileri ve görüşleri olan insanlar üzerinde durarak bu iddialı modelimizi gün yüzüne çıkardık. 
Tasarım dili tamamen doğal olan ve akıcı çizgilere yer verdiğimiz yeni i30, zarif gövdesiyle Hyundai tasarım felsefesini de bambaşka bir boyuta taşıyor. Yepyeni basamaklı ızgarası sayesinde bu değişimi vurgulamak istiyoruz,” dedi. 

Hyundai i30, üstün güvenlik, mobil çözümler ve konfor anlamında marka adına yepyeni bir dönemin başladığını temsil edecek. Yüksek kalite hissi, üstün donanımlar, etkin ve dinamik güç üniteleri ve aktarma organlarıyla öne çıkacak.Automagg