Page Nav

HIDE
TRUE

Son Haberler:

latest

KAMIL KOÇ 30 ADET MAN LION’S COACH 2+1 VIP ILE RAHAT HAT FILOSUNU DAHA DA GÜÇLENDIRDI

Seyahat ve ticari araç sektörlerinin iki önemli markası Kamil Koç ile MAN, ‘yol arkadaşlığı’na devam ediyor.  Türkiye otobüsçülük ta...

Seyahat ve ticari araç sektörlerinin iki önemli markası Kamil Koç ile MAN, ‘yol arkadaşlığı’na devam ediyor. 

Türkiye otobüsçülük tarihinde birçok ilke imza atan öncü markası Kamil Koç, Rahat Hat filosunu, satın aldığı 30 adet yeni nesil MAN Lion’s Coach 2+1 VIP ile daha da güçlendirdi. 

MAN ile işbirliği uzun yıllara dayanan Kamil Koç, ayrıcalıklı yolculuklar sunduğu Rahat Hat hizmetini 11 yıl önce 2+1 VIP dizilimli MAN Fortuna’larla başlatmıştı. 

Yıllar içinde bu işbirliğini güçlendirerek devam eden Kamil Koç, zaman içinde benzersiz avantajlar sunan 2+1 VIP koltuklu MAN Lion’s Coach’lar ile Rahat Hat filosunu güçlendirmeye devam etti. 

Türkiye seyahat sektörünün öncü kuruluşu Kamil Koç, şimdi de 30 adet yeni nesil MAN Lion’s Coach 2+1 VIP otobüs alarak Rahat Hat filosuna önemli bir yatırım daha gerçekleştirdi. 

Kamil Koç’a 38 koltuk ve Euro 6 motorlu MAN Lion’s Coach 2+1 VIP otobüsler, Ankara Akyurt’taki MAN tesislerinde düzenlenen törenle teslim edildi. 

MAN Kamyon ve Otobüs Ticaret A.Ş. Satış ve Pazarlama Direktörü Eren Gündüz’ün ev sahipliğinde gerçekleşen teslimat törenine Kamil Koç’tan ise Genel Müdür Cengiz Doğan, Operasyon Direktörü Çağatay Kepek ve Mapar Genel Müdürü Tanju Nayır’ın yanı sıra şirket yetkilileri katıldılar. 

Kalite ve sunulan benzersiz ayrıcalıklar konularında MAN ve Kamil Koç’un bire bir örtüştüklerini belirten Kamil Koç Genel Müdürü Cengiz Doğan, “MAN otobüsleri, benzersiz birçok niteliklerinin yanı sıra sundukları düşük işletme ve yaşam boyu maliyet avantajları ile de öne çıkan bir marka. 

Biz yolcularımıza VIP seyahat imkanları sunduğumuz Rahat Hat’tımızı, MAN otobüslerle kurmuştuk ve halen aynı şekilde filomuzu genişletiyoruz. 

Euro 6 motorlu yeni nesil MAN Lion’s Coach 2+1 VIP otobüsler, konfordan taviz vermeksizin 12 metrelik standart uzunlukta sunduğu 38 yolcu koltuğu ile işletmecilere hem işletme açısından hem de 2. el piyasası açısından önemli ticari avantajlar sunuyor” açıklamasında bulundu. 

Kamil Koç ile çok uzun yıllara dayalı bir iş ortaklığını her geçen gün güçlendirerek sürdürdüklerini belirten MAN Kamyon ve Otobüs Ticaret A.Ş. Satış ve Pazarlama Direktörü Eren Gündüz ise “Biz MAN olarak tüm müşterilerimizi ‘yaşam boyu iş ortağı’ olarak kabul ediyoruz. Kamil Koç ile uzun yıllara dayalı bu iş ortaklığımız ise birbirimize yaptığımız katkılarla artık ‘yol arkadaşlığı’na dönüştü. 

Otobüslerimizin Kamil Koç ve Türkiye seyahat sektörüne hayırlı, uğurlu olmasını diliyor ve bu yol arkadaşlığımızın daha çok uzun yıllar sürmesini temenni ediyoruz” dedi. MAN Truck & Bus, yılda (2015) ortalama 9 milyar Euro geliriyle Avrupa’nın lider ticari araç üreticilerinden ve ulaştırma çözüm sunucularındandır. 

Ürün yelpazesinde kamyonlar, otobüsler, dizel motorların yanısıra yolcu ve kargo taşımacılığıyla ilgili hizmetler de yer almaktadır. MAN Truck &bus, Volkswagen Truck &Bus GmbH’nin bir yan kuruluşu olarak tüm dünyada 35,500’ün üzerinde kişi istihdam etmektedir.