Header Ads

MERCEDES-BENZ TÜRKTEN MAYIS AYINA ÖZEL FIRSATLAR

Mercedes-Benz Türk, otomobil ve hafif ticari araçlar için hazırladığı Mayıs ayına özel kampanyalarla avantajlı faiz ve ödeme seçenekleri sunuyor.  

Mercedes-Benz otomobil kampanyaları 
Mercedes-Benz Finansal Hizmetler, Mayıs ayında özel sunduğu kampanya kapsamında yeni E-Serisi otomobil alımlarında Mercedes-Benz Kasko tercih edilmesi durumunda %1,15 avantajlı faiz oranı ile 5.162 TL’den başlayan aylık ödeme ve 36 aya varan vadelerde kredi seçeneği sunuyor. 

A-,B-Serisi ile CLA otomobil modellerinde % 0,69, C-Serisi ve GLA modellerinde %1,15 sabit faiz, 2015 model E-Serisi modellerinde ise %0,49’dan başlayan faiz oranlarından yararlanmak mümkün.  

Otomobil lastik kampanyası 
Kampanya kapsamında Mercedes-Benz Türk yetkili servislerinde sunulan Bridgestone, Continental, Goodyear, Hankook, Michelin, Pirelli ve Yokohama markalı otomobil yaz lastiklerini tercih eden müşterilere % 20 fiyat avantajı sunuluyor. 

Mercedes-Benz C-Serisi “Elmas Izgara” kampanyası Mayıs ayı boyunca Mercedes-Benz C-Serisi otomobil müşterilerine özel sunulan orijinal elmas ızgaraya Mercedes-Benz yetkili servislerinde sahip olmak mümkün.  

Mercedes-Benz E-Serisi bakım kampanyası 
Mercedes-Benz Türk’ün Mayıs ayına özel hazırladığı kampanya kapsamında 2002-2009 yılları arasında üretilen Mercedes-Benz E-Serisi otomobil müşterileri, orijinal yedek parçalara avantajlı fiyatlarla sahip oluyorlar. 

Mercedes-Benz yetkili servislerinde geçerli kampanya doğrultusunda far 927 TL, ön cam 791 TL, stop lambası 539 TL, radyatör 2.297 TL, ön fren balatası 200 TL, ön fren diski 177 TL, amortisör 600 TL, arka fren balatası 155 TL, hava filtresi 55 TL, V kayışı 106 TL, piston 364 TL’den başlayan fiyatlarla sunuluyor. 

Mercedes-Benz otomobillere periyodik muayene öncesi ücretsiz ön kontrol 
Mercedes-Benz Türk, periyodik bakım zamanı gelen veya periyodik muayene tarihine en fazla 3 ay kalan Mercedes-Benz otomobil müşterilerine araç muayenesinden önce Mercedes-Benz yetkili servislerinde ücretsiz ön kontrol fırsatı sunuyor. 

Bu sayede kullanıcılar, araçlarının trafiğe çıkış tarihinden itibaren 3. yılında ve takip eden her 2 yılda bir zorunlu olan periyodik muayeneden hızlı, eksiksiz ve tam şekilde geçmeyi neredeyse garanti altına alıyor. 

Garmin® MAP PILOT donanım kampanyası 
Mayıs ayı boyunca Mercedes-Benz Türk yetkili servislerinde sunulan kampanya kapsamında donanıma uygun Mercedes-Benz otomobil sahipleri Garmin® MAP PILOT özelliğine avantajlı fiyatlarla sahip olabiliyor. 

Garmin® MAP PILOT donanımı ile Audio 20 radyosuna gece ve gündüz modu, alternatif rota tercihleri, duruş noktası belirleme özelliği ve gelişmiş yol kılavuz sistemi bulunan navigasyon özelliği eklenmektedir.  

Mercedes-Benz “Mobilo” hizmeti ile yolunuza devam edin Teknik arızalanma, kaza, hırsızlık gibi olaylar sonucu aracın çalıştırılamaz veya çalıştırılması sakıncalı olması durumunda, Mercedes-Benz otomobil müşterileri 444 62 44 Mercedes-Benz iletişim hattı üzerinden ücretsiz olarak Mobilo hizmetinden yararlanabiliyor. 

Yerinde yardım, çekici, yedek araç, konaklama, danışmanlık gibi birçok hizmetin sunulduğu Mobilo, ilk 2 yıl koşulsuz geçerli olup, Mercedes-Benz Türk yetkili servisleri tarafından yapılan periyodik bakım işlemleri sonucunda birer yıl uzatılabilmektedir.  

Mercedes-Benz hafif ticari araçlarda sabit faiz oranı Mercedes-Benz Finansal Hizmetler’in 2016 model Yeni Sprinter için sunduğu kampanya kapsamında, kurumsal müşteriler % 0,90 sabit faiz oranı ile 780 TL’den başlayan aylık ödemelerden yararlanabiliyor. 

Far ve yağmur sensörü, rüzgar savrulma asistanı ve şerit takip asistanı gibi standart güvenlik özellikleri ile sınıfında Euro 6 motora geçen tek araç olan yeni Sprinter, Mayıs ayında avantajlı kampanyalarla sunuluyor. 

Sınırlı sayıdaki 2015 model Sprinter araçlardan satın almak isteyen kurumsal müşteriler ise %0,70 sabit faiz ve 496 TL’den başlayan aylık ödemelerden faydalanabiliyorlar. 

Yeni Vito için Mayıs ayında sunulan kampanya kapsamında %1,18 sabit faiz oranı fırsatıyla kurumsal müşteriler aylık 833 TL’den, bireysel müşteriler ise aylık 866 TL başlayan ödemelerle farklı kullanım alanlarına uygun bu araca sahip olabiliyorlar. 

Düşük ilk satın alma maliyeti, yüksek kalite standartları, yakıt ekonomisi, arttırılan güvenlik donanımları, farklı kullanım alanlarına uygun geniş ürün yelpazesi ile Yeni Vito, cazip kredi olanakları ile müşterilerini bekliyor.  

2. El Hafif Ticari Araç kampanyaları 
Mercedes-Benz Türk’ün 2. El hafif ticari araç markası Used1 altında Mayıs ayında “Fırsat Araçları” kapsamında alınmış 2. El araçlar için sunduğu kampanya kapsamında % 0,90 sabit faiz oranıyla kurumsal müşteriler ayda 780 TL’den, bireysel müşteriler ise 804 TL’den başlayan aylık ödemelerden yararlanabilirler.
Blogger tarafından desteklenmektedir.