Page Nav

HIDE
TRUE

Son Haberler:

latest

LASSADAN İMZALI FC BARCELONA FORMASI HEDİYE

Dünyanın en ünlü ve başarılı spor kulüplerinden FC Barcelona’nın ‘Global Resmi Lastik Partneri’ olan Lassa, yeni kampanyasıyla en sağlam t...

Dünyanın en ünlü ve başarılı spor kulüplerinden FC Barcelona’nın ‘Global Resmi Lastik Partneri’ olan Lassa, yeni kampanyasıyla en sağlam taraftarlara FC Barcelonalı oyuncuların giydiği imzalı formaları armağan ediyor. 

Lassa’nın Facebook ve Intagram hesabı üzerinden gerçekleşen yarışmada yöneltilen 8 soruyu ilk olarak doğru cevaplayanlar, milli gururumuz Arda Turan ve dünyaca ünlü FC Barcelonalı yıldızlarının imzalı formalarından birini kazanma şansına sahip oluyor. 

FC Barcelona’nın 4 branştaki salon takımlarının isim ve forma sponsorluğunu üstlenen ilk marka olan Lassa, Facebook ve Instagram üzerinden gerçekleştirdiği yarışmayla sporseverlere unutulmaz bir sürpriz yapıyor. 
Lassa’nın resmi Facebook hesabında, Arda Turan ve Barcelonalı oyuncuların başrolünde olduğu imaj filmine ilişkin sorulan sorulara #EnSağlamTaraftar etiketiyle doğru yanıtı ilk verenler; milli gururumuz Arda Turan’ın yanı sıra Gerard Piqué, Luis Suárez, Neymar Jr., Ivan Rakitić, Juan Carlos Navarro, Victor Tomas gibi dünyaca ünlü Barcelonalı oyuncuların imzaladığı 8 adet formadan birine sahip olma şansını yakalıyor. 

 İmzalı forma için yarış 23 Mart’a kadar sürüyor Kampanya kapsamında Lassa’nın Facebook ve Instagram hesaplarından takipçilere 23 Mart tarihine kadar toplam 8 soru sorulacak. Sorulan sorulara doğru cevabı ilk veren kişi, imzalı antrenman formalarından birinin sahibi olacak. 

Toplam 8 taraftarın hediye kazanacağı yarışmada doğru cevabı ilk olarak veren ve forma almaya hak kazananlar, iki gün içerisinde Lassa’nın Facebook hesabından açıklanacak. 

Formalar, kampanya bitimi sonrasında 1 ay içerisinde talihli sporseverlere hediye edilecek. İmzalı formaların manevi değeri de çok büyük! Lassa'nın FC Barcelona için çektiği ilk reklam filminde yıldız oyuncular tarafından giyilen özel antrenman formaları ayrı bir manevi değere sahip bulunuyor. 

İspanya’daki gururumuz Arda Turan’ın başrolünü üstlendiği reklam filminde Gerard Piqué, Luis Suárez, Neymar Jr. ve Ivan Rakitić gibi yıldız oyuncular da forma giymişti. Kulübün basketbol takım kaptanı Juan Carlos Navarro ve Hentbol takım kaptanı Victor Tomas da filmde Arda’ya eşlik eden sporcular arasındaydı. 

Reklam filminde sır gibi saklanan hangara giren Arda, Lassa lastikleriyle hayatının en zorlu antrenmanlarından birini gerçekleştirmiş ve takım arkadaşlarına hem yeteneklerini hem de dayanıklılığını ispatlamıştı.