Page Nav

HIDE
TRUE

Son Haberler:

latest

INFINITI 2015 İN EN HIZLI BÜYÜYEN OTOMOBİL MARKASI OLDU

Bayraktar Grubu’nun premium otomobil markası Infiniti, 2015 yılında gösterdiği başarılı performansıyla ODD Satış ve İletişim Ödülleri, 2015...

Bayraktar Grubu’nun premium otomobil markası Infiniti, 2015 yılında gösterdiği başarılı performansıyla ODD Satış ve İletişim Ödülleri, 2015 Gladyatörlerinde “En Hızlı Büyüyen Otomobil Markası” ödülünü aldı. 

2015 yılında Infiniti, 2.0 litrelik sportif sedan modeli Q50 ile satışlarını artırdı. Premium otomobil anlayışını zirveye taşıyan Infiniti markası, 2015 yılında 7 kat artırdığı satış başarısı ile yılı ödülle kapattı. 

2015 yılında 2.0 lt motorlu otomobillerin yer aldığı segmente yönelen Infiniti, sportif sedan Q50 2.0 Turbo modeli ile satışlarına hız kattı. 

Infiniti, 2016 yılının 2’inci çeyreğinin başında 1.6 lt benzinli ve dizel motor seçenekleri ile satışa sunulması planlanan kompakt crossover Q30 modeli ile de pazarda var olan konumunu güçlendirmeye hazırlanıyor. 

Infiniti’nin yüksek satış adetlerine ulaşmasını sağlayacak olan stratejik modeli Q30, dinamik sürüş özellikleri, Infiniti’ye özel güvenilir ve tepkisel performansın yanı sıra üstün bir sürüş ve yol tutuş performansı sunuyor. 

El işçiliği döşemeler ve etkileyici kabin özellikleri, göz alıcı tasarım yaklaşımının gövdeden yolcu kabinine kadar uzanmasını sağlıyor. Türkiye’de 1.6 benzinli motor seçeneği ile satışa sunulması planlanan modelin yılın ikinci çeyreğinde yollarda olması planlanıyor.