Page Nav

HIDE
TRUE

Son Haberler:

latest

HERTZDEN MILES&SMILES ÜYELERİNE ÖZEL KAMPANYA

Dünyanın ilk araç kiralama şirketi Hertz, marka işbirlikleri ile müşterilerine çeşitli avantajlar sunmaya devam ediyor.  Türk Hava Y...

Dünyanın ilk araç kiralama şirketi Hertz, marka işbirlikleri ile müşterilerine çeşitli avantajlar sunmaya devam ediyor. 

Türk Hava Yolları’nın Miles&Smiles programı çerçevesinde tüm Miles&Smiles üyelerine kiralama başına 500 bonus mil kazandıran Hertz, bu işbirliğini indirim ve ek mil kampanyalarıyla destekliyor. 

“World Travel Awards” kapsamında 2015 yılının “En İyi Araç Kiralama Markası” seçilen Hertz, Türk Hava Yolları’nın özel yolcu programı olan Miles&Smiles üyelerine çeşitli avantajlar sunmaya devam ediyor. 

Hertz ve Türk Hava Yolları arasında yapılan global işbirliği kapsamında Miles&Smiles üyeleri Hertz’in dünya genelindeki tüm ofislerinde geçerli olmak üzere kiralama başına 500 bonus mil kazanıyor. Kiralama başına kazanılan 500 milin yanı sıra, Hertz, Türkiye’de hayata geçirdiği dönemsel kampanyalarla bu global işbirliğini destekliyor. 
Hertz’in Türkiye’deki tüm ofislerinde geçerli olmak üzere başlatılan yeni kampanya dahilinde, Miles&Smiles üyeleri Nissan Qashqai marka araçları günlük 130 TL’den başlayan fiyatlarla kiralayabiliyor. Ayrıca, Nissan Qashqai kiralamalarında, 3-6 günlük bir kiralama ise 1.000 Mil, 7 gün veya daha uzun süreli bir kiralama ise 1.500 Mil kazanımı oluyor. 

Hertz’in Türkiye geneline yayılmış 40 farklı kiralama noktasında 31 Ocak 2016 tarihine kadar geçerli olan bu kampanyadan yararlanmak için kiralama esnasında Miles&Smiles kartının Hertz yetkilisine ibraz edilmesi yeterli. Hertz Türkiye ve hizmetleri hakkında ayrıntılı bilgi almak için www.hertz.com.tr adresi ziyaret edilebilir. Hertz Çağrı Merkezi: 444 0 227