Page Nav

HIDE
TRUE

Son Haberler:

latest

TOM TOM TOPLU HARİTA GÜNCELLEMESİ DEVRİ BİTİYOR

TomTom yeni nesil harita platformu hamlesini tamamladı. TomTom, yeni işlem tabanlı harita yapımı platformuyla toplu güncelleme devrini bit...

TomTom yeni nesil harita platformu hamlesini tamamladı. TomTom, yeni işlem tabanlı harita yapımı platformuyla toplu güncelleme devrini bitiriyor. 

En yeni harita bilgileri sürekli güncelleme ile navigasyon cihazlarına iletiliyor. Böylece en doğru trafik bilgileri en hızlı şekilde kullanıcılara ulaştırılıyor TomTom (TOM2) yeni işlem tabanlı harita yapımı platformu ile yeniliklerine devam ediyor. Bu platform harita sektöründe kendi türünün bir ilk ve harita yapımı teknolojilerinde önemli bir atılım. 

Bu platform, TomTom’un geleneksel harita yapım metodlarının yanı sıra kitle kaynaklı dataları da optimize ederek en yüksek kalitede ve güncel haritaları sunmasını sağlıyor. Şirket için önemli bir kilometre taşını temsil eden bu yenilik müşterilerine gerçek zamanlı haritalar sunan önemli bir adım. 

Gerçek zamanlı doğru bilgi sunuyor Konuyla ilgili TomTom CEOsu Harold Goddijn şunları söylüyor: “Müşterilere sürekli güncelleme sağlayan global platformu TomTom olarak ilk defa biz sunuyoruz. Topluca harita güncellemeleri dönemi bitti, değişiklikler saptandıkça artık haritaları anında sürekli güncelleyebiliyoruz. 
Bu da sürücü yardım uygulamaları ve yüksek otomasyonlu sürüş gibi gelecekteki kullanım durumları için gerekli olan gerçek zamanlı kalite ve doğruluk sağlayarak TomTom’u benzersiz kılıyor.” TomTom'un yeni işlem harita yapım platformu, verimlilikte büyük avantajlar getiriyor ve reel dünyadaki değişiklikleri tespit etme ve kullanıcının cihazındaki haritayı güncelleme arasındaki zamanı en aza indiriyor. 

Bu yeni platform, yeni kaynakların sensör verilerini verimli bir şekilde işlemek için ölçeklenebiliyor. TomTom'un gerçek zamanlı haritalarını kullanan kişiler otomotiv, mobil ve konum tabanlı online uygulamalar arasında her zaman doğru ve güncellenmiş haritalara erişiyor. TomTom Haritalar ve Lisanslama Genel Müdürü Charles Cautley konuyla ilgili şunları söylüyor:

 “Bu, TomTom haritalar ekibi için çok önemli bir proje. Başardığımız şey ve bunu başarma süremizle ilgili gurur duyuyorum. Bu yeni platformla ilgili birçok potansiyel var. Bu yeni platformla artan müşteri gereksinimlerini karşılayan yüksek kaliteli harita içeriği sunmak için sabırsızlanıyoruz.”