Page Nav

HIDE
TRUE

Son Haberler:

latest

EMNİYET GENEL MÜDÜRLÜĞÜDE TOYOTA HİLUX’U SEÇTİ

Emniyet Genel Müdürlüğü Trafik Planlama ve Destek Daire Başkanlığı karlı ve zorlu yol koşullarına sahip bölgelerde kullanılmak üzere tercih...

Emniyet Genel Müdürlüğü Trafik Planlama ve Destek Daire Başkanlığı karlı ve zorlu yol koşullarına sahip bölgelerde kullanılmak üzere tercihini Yeni Toyota Hilux’tan yana kullandı. 

50 adet Toyota Hilux 4x4 Emniyet Genel Müdürlüğü’ne teslim edildi. “Durdurulamaz” kimliği ile bilinen, her türlü doğa ve yol şartlarının üstesinden başarıyla gelen Toyota Hilux’lar Trafik Polis aracı olarak kullanılacak. 

Üstün off-road özelliklerinin yanında yüksek konfor ve güvenliği birlikte sunan Hilux modellerinin bir kısmı Otoyol Trafik Polisleri tarafından kullanılacak şekilde hazırlandı. 
İlk kez 1968 yılında satışa sunulan Hilux’ın geçtiğimiz aylarda üretimine başlanan 8’inci nesli dayanıklılık ve güvenlik özelliklerinin yanında en üst düzey kaliteyi de sunuyor. 

Emniyet Genel Müdürlüğü Trafik Planlama ve Destek Daire Başkanlığı tarafından envantere dahil edilen Yeni Hilux; teknolojik özellikleri, sofistike tasarımı ve yüksek off-road yetenekleriyle SUV tarzı mükemmel bir sürüş konforu sunuyor. 

4x4 yetenekleri ile Land Cruiser seviyesine yakın bir model olarak tanımlanan Yeni Hilux, global pick-up pazarında 16 milyondan daha fazla satış adetlerine ulaşmanın yanında Türkiye’de pazara sunulduğu ilk ayda 722 adetlik satışıyla büyük bir başarıya imza atarak en yakın rakibinden iki kat fazla satış gerçekleştirmişti.