Page Nav

HIDE
TRUE

Son Haberler:

latest

PİRELLİ TAKVİMİ GALASININ İKİ DAVETİYESİ MİLANO’DAKİ BİR LAMBORGHİNİ İÇİNDE

Tüm dünyanın her yıl merakla beklediği ve efsane haline gelen Pirelli Takvimi’nin 43.’sünün Londra’daki galasının iki davetiyesi, Milano ca...

Tüm dünyanın her yıl merakla beklediği ve efsane haline gelen Pirelli Takvimi’nin 43.’sünün Londra’daki galasının iki davetiyesi, Milano caddelerindeki bir Lamborghini Aventador Pirelli Edition’ın içinde saklı. 

Her yıl farklı ve sıra dışı fotoğrafçıların görev aldığı ve birbirinden orjinal komposizyonların buluştuğu Pirelli Takvimi’nin Gala Gecesi 30 Kasım’da Londra’da düzenlenecek. Ve Pirelli, Annie Leibovitz’in fotoğrafladığı 2016 Pirelli Takvimi’nin Roundhouse’da düzenlenecek bu Gala Yemeği’ne iki talihli gönderiyor. 

Yarışma başladı Genellikle, koleksiyonerler, ünlü isimler ve medya mensuplarına özel olan etkinlikte bu yıl chasingthecal.pirelli.com adresinde kayıt yaptıran ve ‘dijital hazine avı’na katılanlar da yer alma şansı elde ediyor. Talihlilerin katılma şansı yakalayacağı “Chasing The Cal” yarışması başladı. 

Pirelli’yle ilgili bilgisi olanlar avantajlı 4 Kasım tarihine kadar devam edecek yarışmada Pirelli markasıyla ilgili bilgisi olanlar daha avantajlı. Yarışmayı kazanmak için katılımcılar Pirelli dünyası ile bağlantılı gizemleri ve oyunları çözmek, Google’ın Street View ve Business View teknolojilerini kullanarak şirketin tarihi ve sembolik mekânlarından bazılarından geçmek zorunda. 
Son etap, Milano sokaklarında hazine avı Oyunların çeşitli seviyelerine ulaşan ve tekli etapları tamamlayan yarışmacılar, finalistler arasına girebilecek ve devamında da kazanan iki kişiden birisi olabilecekler. 

Oyunları tamamlayan ve kriterlere uyan katılımcılar arasında jüri tarafından belirlenecek kazananlar, bu defa Milano’daki bir hazine avına katılacak. 27-28 Kasım tarihinde Milano caddelerinde saklı bir Lamborghini Aventador Pirelli Edition içine saklanmış iki gala davetiyesini bulmaya çalışacaklar. 

Davetiyelere ilk önce ulaşan iki kişi, 30 Kasım’da düzenlenecek gala yemeği için Londra’ya gidecek. “The Cal 2016”, müzik, spor, sanat, ticaret ve sosyal aktivizm dallarında kendilerini kanıtlamış kadınların ünlü fotoğrafçı Annie Leibovitz’in tarafından çekilmiş portrelerini içeriyor: 

Sanatçı Yoko Ono, yapımcı Kathleen Kennedy, koleksiyoner Agnes Gund, aktrist Yao Chen, şarkıcı Patti Smith, yönetmen Ava Duvernay, blogcu Tavi Gevinson, iş kadını Mellody Hobson, editör Fran Lebowitz, oyuncu Amy Schumer, görsel sanatçı Shrin Neshat, tenis şampiyonu Serena Williams ve süper model Natalia Vodianova.