Page Nav

HIDE
TRUE

Son Haberler:

latest

YENİ OPEL ASTRA 200 KG HAFİFLEDİ

Opel Türkiye Genel Müdürü Özcan Keklik, yeni Astra'nın sahip olduğu özelliklerle hem Opel'i hem de kompakt sınıfın çıtasını yukarı ...

Opel Türkiye Genel Müdürü Özcan Keklik, yeni Astra'nın sahip olduğu özelliklerle hem Opel'i hem de kompakt sınıfın çıtasını yukarı çektiğini söyledi. 

200 kg hafifleyen Astra'da üst segment otomobillerdeki teknolojileri ve yardım sistemlerinin bulunduğunu ifade eden Keklik, "Yeni Astra çok daha verimli, çok daha hafif ve çok konforlu bir yapıya sahip. Kompakt sınıf geleneğimizin en güçlü temsilcisini verimliliği, performansı ve doğa dostu özelliklere sahip motorlar ile piyasaya sunacağız. 

Dizel otomatik şanzımanın katılmasıyla birlikte düşük yakıt tüketimini ve sürüş konforunu en yeni modelimizde otomobil severlere sunmuş olacağız" dedi. 
Yeni Astra, kasımdan itibaren Enjoy, Business, Dynamic ve Excellence olmak üzere dört farklı donanım seviyesi ile Türkiye pazarında satışa çıkacak. 

Yeni Astra, sınıfının en güçlü 1.6 litre 136 beygirlik dizel motor ve otomatik şanzıman seçeneği ile sunulacak. Otomatik dizel motorun yanı sıra 105 beygirlik 1.0 litre üç silindirli ECOTEC benzinli motor ve 1.4 litrelik 150 beygirlik ECOTEC benzinli motor manual şanzıman seçeneği de yer alacak. 1.4 litrelik motorun otomatik şanzıman seçeneği ise 2016'nın ilk çeyreğinde satışa sunulacak. sabah