Page Nav

HIDE
TRUE

Son Haberler:

latest

SİGORTA CİNİ 45 TLLİK AKARYAKIT HEDİYE EDİYOR

Türkiye’nin en güvenilir sigorta şirketlerinden karşılaştırmalı teklif hizmeti sunan Sigorta Cini mağazalarından zorunlu trafik sigortası v...

Türkiye’nin en güvenilir sigorta şirketlerinden karşılaştırmalı teklif hizmeti sunan Sigorta Cini mağazalarından zorunlu trafik sigortası ve kasko yaptıran herkese 45 TL akaryakıt hediye ediyor. 

Türkiye’nin ilk perakende sigorta mağaza zinciri Sigorta Cini, zorunlu Trafik sigortası ve Kasko fırsatları ile sizi, sevdiklerinizi ve aracınızı güvence altına alıyor. Sigorta Cini mağazalarında, uzman sigorta danışmanları tarafından 7 farklı sigorta şirketinden ihtiyaçlarınıza ve kullanım özelliklerinize uygun karşılaştırmalı teklif alabilirsiniz. 

 “Mahallenizin Sigortacısı” Sigorta Cini, 15 Ocak 2016 tarihine kadar geçerli olan Trafik Sigortası ve Kasko kampanyası kapsamında kaçırılmayacak fırsatlar sunuyor. 

Kampanyaya göre; Sigorta Cini mağazalarından Trafik Sigortası yaptıran müşterilerine 15 TL, Kasko yaptıranlara ise 30 TL olmak üzere toplamda 45 TL akaryakıt kartı hediye ediyor. 
Kampanya hakkında profesyonel hizmet veren lisanslı sigorta danışmanları tarafından bilgi almak ve en uygun teklifler için Sigorta Cini mağazalarını ziyaret edebilirsiniz. Ayrıca www.sigortacini.com.tr adresi üzerinden form doldurarak veya SIGORTACINI TCKİMLİKNO PLAKA yazıp 4933’e SMS göndererek de teklif ve bilgi alabilirsiniz. 

Sigorta Cini Trafik ve Kasko Kampanya Koşulları: Sigorta Cini, 5015 sayılı kanuna göre tüm Petrol mevzuatı ile Enerji Piyasası Denetleme Kurumu kararları, duyuruları, tebliğleri ve uygulamalarına ve Rekabet Kurulu nezdinde alınacak kararlara istinaden kampanya koşullarında değişiklik yapma veya iptal etme hakkını saklı tutar. 

Sigorta Cini, çalıştığı sigorta şirketleri sayısı ve hizmet portföyünde değişiklik yapma hakkı saklıdır. Akaryakıt hediyeli Trafik Sigortası ve Kasko kampanyamız 15 Eylül 2015 – 15 Ocak 2016 tarihleri arasında geçerlidir. 

Trafik Sigortası ve kaskonun birlikte alındığı durumda 45 TL’lik akaryakıt hediye edilecektir. Trafik ve kaskonun sağladığı güvence, poliçede yazılı olan teminat ve limitler dahilinde, poliçenin tanzim edildiği sigorta şirketi nezdinde geçerlidir.