Page Nav

HIDE
TRUE

Son Haberler:

latest

MERCEDES-BENZ TÜRKTEN EKİM AYINA ÖZEL FIRSATLAR

Mercedes-Benz Türk, otomobil ve hafif ticari araçlar için hazırladığı Ekim ayına özel kampanyalarla avantajlı faiz ve ödeme seçenekleri sun...

Mercedes-Benz Türk, otomobil ve hafif ticari araçlar için hazırladığı Ekim ayına özel kampanyalarla avantajlı faiz ve ödeme seçenekleri sunuyor. 


Mercedes-Benz otomobil kampanyaları Mercedes-Benz Finansal Hizmetler, Ekim ayında A-, B-Serisi ile CLA’da 85.000 TL kredi tutarı için % 0,69 avantajlı faiz oranı, GLA, E- ve C-Serisi modellerinde ise 125.000 TL’den başlayıp 180.000 TL’ye varan kredi tutarları için % 0,89’dan başlayan faiz oranı imkânı sağlıyor. 

Mercedes-Benz Finansal Hizmetler’in Ekim ayı kampanyası kapsamında 2.691 TL’den başlayan aylık ödeme ve 36 aya varan vadelerde geri ödeme seçeneğiyle müşteriler Mercedes-Benz modellerine sahip olabiliyorlar. Ayrıca Ekim ayına özel B-Serisi otomobil alımlarında ise 2.103 TL’den başlayan aylık ödemeler ve 48 aya varan vade seçeneklerinden yararlanmak mümkün. 

“Işıklı Mercedes-Benz Yıldızı” Araç Aksesuarı 
Birçok Mercedes-Benz otomobil modellerinde uygulanabilen “Işıklı Mercedes-Benz Yıldızı” aksesuar paketi kapsamında, aracın kapı kilidi veya kapısı açıldığında radyatör ızgarasının üzerindeki Mercedes-Benz Yıldız’ı fiber optik kablolar ve LED teknolojisi sayesinde aydınlatılabiliyor. 

“Işıklı Mercedes-Benz Yıldızı” aksesuarı avantajlı fiyatlarla Mercedes-Benz Türk yetkili servislerinde sunuluyor. Mercedes-Benz “Mobilo” hizmeti Teknik arızalanma, kaza, hırsızlık gibi olaylar sonucu aracın çalıştırılamaz veya çalıştırılması sakıncalı olması durumunda, 

Mercedes-Benz otomobil müşterileri 444 62 44 Mercedes-Benz iletişim hattı üzerinden ücretsiz olarak Mobilo hizmetinden yararlanabiliyor. Yerinde yardım, çekici, yedek araç, konaklama, danışmanlık gibi birçok hizmetin sunulduğu Mobilo, ilk 2 yıl koşulsuz geçerli olup, Mercedes-Benz Türk yetkili servisleri tarafından yapılan periyodik bakım işlemleri sonucunda birer yıl uzatılabiliyor.  

Mercedes-Benz otomobillere periyodik muayene öncesi ücretsiz ön kontrol 
Mercedes-Benz Türk, otomobil müşterilerine zorunlu periyodik araç muayenesinden önce Mercedes-Benz yetkili servislerinde ücretsiz ön kontrol fırsatı sunuyor. Bu sayede kullanıcılar, araçlarının trafiğe çıkış tarihinden itibaren 3. yılında ve takip eden her 2 yılda bir zorunlu olan periyodik muayeneden hızlı, eksiksiz ve tam şekilde geçmeyi neredeyse garanti altına alıyor. 

Mercedes-Benz hafif ticari araçlarda sabit faiz oranı Mercedes-Benz Finansal Hizmetler’in 2015 model Sprinter ve Vito için sunduğu kampanya kapsamında tüm vadelerde sabit % 1,19 faiz oranı ile kurumsal müşteriler 557 TL’den başlayan aylık ödemelerden yararlanabiliyor. 

Vito’yu tercih eden bireysel müşteriler ise aylık 579 TL’den başlayan ödemeler ile farklı kullanım alanlarına uygun bu araca sahip olabilirler. Far ve yağmur sensörü, rüzgar savrulma asistanı ve şerit takip asistanı gibi standart güvenlik özellikleri ile sınıfında Euro 6 motora geçen tek araç olan 2015 model Sprinter Okul Servisi Ekim ayında avantajlı kampanyalarla sunuluyor. 

 2. El Hafif Ticari Araç kampanyaları Mercedes-Benz Finansal Hizmetler’in 2. El hafif ticari araç markası Used1 altında Ekim ayında takas kapsamında alınmış 2. El araçlar için sunduğu kampanya kapsamında % 1,19 sabit faiz oranıyla kurumsal müşteriler ayda 557 TL’den, bireysel müşteriler ise 579 TL’den başlayan aylık ödemelerden yararlanabilirler.  

Mercedes-Benz yağmurluk hediyesi 
Ekim ayı boyunca Mercedes-Benz Türk yetkili servislerinin mekanik atölyelerinde 450 TL ve üzeri orijinal yedek parça alışverişi yapan hafif ticari araç sahiplerine Mercedes-Benz yağmurluk hediye ediliyor.