Page Nav

HIDE
TRUE

Son Haberler:

latest

MERCEDES-BENZ TÜRK’TEN AĞUSTOS AYINA ÖZEL FIRSATLAR

Mercedes-Benz Türk, otomobil ve hafif ticari modelleri için hazırladığı Ağustos ayına özel kampanyalarla avantajlı faiz ve ödeme seçenekler...

Mercedes-Benz Türk, otomobil ve hafif ticari modelleri için hazırladığı Ağustos ayına özel kampanyalarla avantajlı faiz ve ödeme seçenekleri sunuyor. 

Mercedes-Benz hafif ticari araçlara çok özel fırsatlar Mercedes-Benz Finansal Hizmetler, Ağustos ayında B-Serisi’ne özel olarak 75.000 TL kredi tutarı için % 0,69 faiz oranı, A-Serisi ve CLA’da 85.000 TL kredi tutarı için % 0,69 oranında tüm vadelerde sabit faiz oranı, GLA için aynı kredi tutarında % 0,89 faiz oranı ve C-Serisi, C-Coupé, E-Serisi ve GLK modellerinde ise 85.000 TL’den başlayıp 180.000 TL’ye varan kredi tutarları için % 0,89 sabit faiz oranı imkânı sağlıyor. 

Mercedes-Benz Finansal Hizmetler’in Ağustos ayı kampanyası kapsamında, 2.691 TL’den başlayan aylık ödeme ve 36 aya varan vadelerde geri ödeme seçeneğiyle müşteriler Mercedes-Benz araçlara sahip olabiliyorlar. 

Mercedes-Benz hafif ticari araçlarda sabit faiz oranı Mercedes-Benz Finansal Hizmetler’in yeni Vito için sunduğu kampanya kapsamında tüm vadelerde % 0,99 sabit faiz oranı ile kurumsal müşteriler 531 TL’den, bireysel müşteriler ise aylık 549 TL’den başlayan ödemeler ile farklı kullanım alanlarına uygun bu araca sahip olabilirler. 

2. El Hafif Ticari Araç kampanyaları Mercedes-Benz Finansal Hizmetler’in 2. El hafif ticari araç markası Used1 altında Ağustos ayında takas kapsamında alınmış 2. El araçlar için sunduğu kampanya kapsamında % 0,99 sabit faiz oranıyla kurumsal müşteriler ayda 531 TL’den, bireysel müşteriler ise 549 TL’den başlayan aylık ödemelerden yararlanabilirler.