Page Nav

HIDE
TRUE

Son Haberler:

latest

GOODYEAR RANGE ROVER SPORT’UN GÜCÜNE GÜÇ KATIYOR

Goodyear ve Jaguar Land Rover, uzun süredir yürütülen çalışmaların sonucunda, Goodyear Eagle F1 Asymmetric SUV lastiğinin Range Rover Sport...

Goodyear ve Jaguar Land Rover, uzun süredir yürütülen çalışmaların sonucunda, Goodyear Eagle F1 Asymmetric SUV lastiğinin Range Rover Sport 2014 için orijinal donanım olarak belirlendiğini açıkladı. 

Goodyear Eagle F1 Asymmetric SUV lastiği, aracın yol üzerindeki dinamikleri ve kıvrak şekilde idaresi için bir tamamlayıcı nitelikte olup, hız halindeyken viraj almada basıncın eşit şekilde dağıtılmasını ve yolla olan temasın en üst düzeye çıkarılması için güçlü viraj kontrolünü sunuyor. 

Eagle F1 Asymmetric SUV, ayrıca, yolla teması artıran asimetrik tasarım ve kaymayı önleyen su kanalları ile ıslak yolda bir önceki modeline göre daha gelişmiş manevra olanağı sunuyor. Üstelik, araç içinin lüks görüntüsüyle bütünlük sağlayacak şekilde, daha sessiz ve daha rahat bir sürüş için lastik kaynaklı gürültü de azaltılmış durumda... 

Goodyear Avrupa, Orta Doğu ve Afrika Pazarlama Direktörü Hans Vrijsen, “Goodyear Eagle F1 Asymmetric SUV, en yeni Range Rover Sport'un tüm arazilerdeki performansını doğal şekilde tamamlayacak olan bir lastik donanımı olarak öne çıkıyor. 

Jaguar Land Rover ile uzun yıllar boyunca Range Rover Evoque ve Land Rover Discovery Support dahil olmak üzere, birkaç donanım üzerinde birlikte çalıştık. Range Rover Sport 2014'te bulunan lastik donanımımızla gurur duyuyoruz” diye konuştu.