Page Nav

HIDE
TRUE

Son Haberler:

latest

RAİD KUPASI ÇORLUDA BAŞLIYOR

2015 TOSFED Raid Kupası ilk yarışı, 20-21 Haziran tarihlerinde Trakya Offroad Kulübü (TRAKOFF) tarafından Tekirdağ Çorlu’da düzenleniyor. ...

2015 TOSFED Raid Kupası ilk yarışı, 20-21 Haziran tarihlerinde Trakya Offroad Kulübü (TRAKOFF) tarafından Tekirdağ Çorlu’da düzenleniyor.

Türkiye Otomobil Sporları Federasyonu, bu hafta sonu yeni bir branşın daha startını vermeye hazırlanıyor. Son yıllarda ilginin her geçen daha da arttığı offroad branşında, Türkiye Offroad Şampiyonası ve Türkiye Trial Şampiyonası haricinde bir de TOSFED Raid Kupası düzenleniyor. 
3 yarıştan oluşacak olan kupa, 2 günden oluşan uzun mesafeli maraton formatında mukavemet yarışları şeklinde gerçekleştirilecek. TOSFED Raid Kupası birinci ayak yarışı Trakya Offroad Kulübü (TRAKOFF) tarafından 20-21 Haziran 2015 tarihlerinde Çorlu'da düzenlenecek.

İlk kez düzenlenecek olan ralli raid yarışı, Çorlu Önerler Mahallesi, Kum Ocakları Mevkiinde gerçekleştirilecek. Seyirciler için hazırlanmış özel etap ise 21 Haziran Pazar saat 11:00’de koşulacak. TOSFED Raid Kupası'nda ikinci ayak 01-02 Ağustos, üçüncü ayak ise 28-29 Kasım tarihlerinde düzenlenecek...