Page Nav

HIDE
TRUE

Son Haberler:

latest

ARAÇ SAHİPLERİNE ÇİFTE KORUMA

Otomotiv sektörüne koruyucu ürünler sağlayan Amerikan menşeli Ziebart firması, araç sahiplerine çifte koruma sağlayan kampanya geliştirdi. ...

Otomotiv sektörüne koruyucu ürünler sağlayan Amerikan menşeli Ziebart firması, araç sahiplerine çifte koruma sağlayan kampanya geliştirdi. 

Servet değerindeki sıfır araçlara, uygunsuz koruma ürünleri ile işlem yapılması halinde, aracın önemli ölçüde zarar görebileceğine ve sonrasında orijinale dönebilmenin zor olacağına bir kez daha dikkat çeken Ziebart’ın Türkiye Ana Lisansörü Genel Müdürü Hakan Alptekin, tüketicinin bu ve benzeri mağduriyetler yaşamasını önlemek için, kazancı ikinci planda bırakan ve çözüm odaklı olarak planlanan 'Artan İndirim Oranlı Yaz Kampanyası' uygulamasını başlattıklarını, söz konusu kampanya ile ürün sayısı arttıkça indirim oranının da arttığını bildirdi. 
Araç içerisine uygulanan hijyen koruma ürünleri ve güneş ışınlarının ultraviyole etkisini %99 oranında kırarak kanser riskini azaltan cam filmi sayesinde tüketiciye sağlık tedbiri sağlayan Ziebart firması, aynı zamanda sıfır araç satın alan araç sahiplerini mağdur bırakabilecek hileli ürün satışına önlem getiren ücretsiz danışmanlık desteği de veriyor.