Page Nav

HIDE
TRUE

Son Haberler:

latest

4 KAPILI PORSCHE PANAMERA EDİTİON TÜRKİYEDE SATIŞTA

Porsche’nin kısa sürede otomotiv efsaneleri arasında giren Panamera modeli, Edition özel versiyonuyla yeniden şekillendi.  Standart ...

Porsche’nin kısa sürede otomotiv efsaneleri arasında giren Panamera modeli, Edition özel versiyonuyla yeniden şekillendi. 

Standart olarak sunulan zengin donanımı ve özel tasarımıyla dikkat çeken Panamera Edition, benzinli ve dizel motor seçenekleriyle tercih edilebiliyor Porsche Panamera Edition’ın, farklılığı ilk bakışta göze çarpıyor. 
Yenilenmiş çizgileriyle daha dinamik bir yapıya kavuşan otomobilin pencereleri, siyah cam çerçeveleri daha belirgin hale getirildi. 
Panamera Edition’ın diğer versiyonlara göre farkları arasında iki renkli, Siyah-Bej deri döşeme, bütün koltuk başlıklarına kabartma olarak işlenmiş Porsche logosu, spor tasarımlı direksiyon simidi, kapı girişinde bulunan “Edition” yazılı kapı eşikleri ve özel paspaslar bulunuyor. 
Ayrıca 19 inç jantlarında, renkli Porsche logosu da yer alıyor. Panamera Edition, eğlence ve ses sistemleriyle de öne çıkıyor. Standart olarak sunulan Porsche İletişim Yönetimi (PCM) sistemi, 7 inç dokunmatik ekranı ile ses, navigasyon ve iletişim özellikleri kontrol edilebiliyor. 

Otomobilde olağanüstü bir ses deneyimi garantisi veren 585 watt Bose Surround Sound System’in 14 hoparlörü de bulunuyor. Otomobilin, standart donanımları arasında Porsche Aktif Süspansiyon Yönetimi (PASM), Porsche Dinamik Işık Sistemi kullanılan bi-xenon farlar, ön ve arka Park Asistanı ile geri vites kamerası ve direksiyonu hıza göre ayarlayan Power Steering Plus yer alıyor. 

 Türkiye’de 300 Hp güç üreten dizel motor seçeneğiyle Haziran ayından itibaren satışa sunulan Panamera Edition Diesel, 220.500 €’dan başlayan fiyatlarla satın alınabiliyor.