Page Nav

HIDE
TRUE

Son Haberler:

latest

TOTALDE 50 TL BEDAVA YAKIT KAMPANYASI

Akaryakıt sektörünün öncü markası TOTAL, Türkiye’nin lider turizm firmalarından Tatil Sepeti ile kazandıran bir kampanya başlatıyor.  ...

Akaryakıt sektörünün öncü markası TOTAL, Türkiye’nin lider turizm firmalarından Tatil Sepeti ile kazandıran bir kampanya başlatıyor. 

Kampanya kapsamında, 11 Mayıs – 30 Haziran 2015 tarihleri arasında tatilsepeti.com’dan yurtiçi ve yurtdışı otel veya tur alışverişi yapan Club TOTAL üyesi müşteriler, anlaşmalı TOTAL istasyonlarında geçerli 50 TL’lik bedava yakıt için kampanya şifresi kazanıyor. 

 Kampanyadan yararlanmak isteyen Club TOTAL Card sahipleri 15 Temmuz’a kadar, yakıt alımından önce, Club TOTAL Card’a kayıtlı cep telefonlarından “TATIL” yazıp bir boşluk bırakarak kampanya şifresini 0532 750 04 96’ya SMS gönderebiliyor. 
Kampanyaya katılan Club TOTAL üyesi müşterilerin, anlaşmalı TOTAL istasyonlarından kampanya döneminde yapacakları toplam 500 TL ve üzeri akaryakıt veya otogaz alışverişi sonrasında 50 TL’lik bedava yakıt tutarı anında PuanTOTAL olarak kartlarına yükleniyor. 

Karta yüklenen PuanTOTAL’ler 15 Aralık 2015 tarihine kadar TOTAL istasyonlarında bedava yakıt alımında kullanılabiliyor. Kampanya ile ilgili ayrıntılı bilgiye “www.tatilsepeti.com” ve “www.total.com.tr” adresinden ulaşılabiliyor.