Page Nav

HIDE
TRUE

Son Haberler:

latest

HYUNDAI’LER HYUNDAI KASKO İLE AKSİGORTA GÜVENCESİNDE

Hyundai, Aksigorta ile birlikte Hyundai araç ve sahiplerine özel yepyeni bir ürün sunuyor. Hyundai Kasko ürünü ile Hyundai marka araçlar ve...

Hyundai, Aksigorta ile birlikte Hyundai araç ve sahiplerine özel yepyeni bir ürün sunuyor. Hyundai Kasko ürünü ile Hyundai marka araçlar ve sahipleri ve araçta yer alan yolcular güvence altına alınıyor. 

Hyundai, Aksigorta işbirliğiyle geliştirdiği Hyundai Kasko ürünü ile Hyundai marka araçları, kazadan yolda kalmaya, çalınmadan sele, anahtar çalınmasından yanlış yakıt dolumuna kadar birçok riske karşı koruma altına alıyor. 

Hyundai Kasko, araç sahiplerinin yanı sıra araçta yer alan yolcuları ve kişisel eşyaları ile karşı araç ve yolcularını da güvence altına alıyor. Hyundai Kasko ile hasar durumunda onarım işlemleri Hyundai Yetkili Servisleri’nde yüzde 100 orijinal parçalarla öncelikli ve hızlı olarak yapılıyor. 
Cam hasarlarında orijinal parça ile cam değişimi Hyundai Yetkili Servisleri’nde muafiyet uygulanmaksızın gerçekleştiriliyor. Araç anahtarının çalınması veya kaybolması durumunda oluşan hasarlar için Hyundai Kasko 1.000 TL’ye kadar teminat sunuyor.