Page Nav

HIDE
TRUE

Son Haberler:

latest

YENİ VOLKSWAGEN CRAFTER PREMIUM SATIŞTA

Volkswagen Ticari Araç, turizm ve özel yolcu taşımacılığında fark yaratacak modeli yeni Crafter Premium’u pazara sundu. Özel yolcu taşımacı...

Volkswagen Ticari Araç, turizm ve özel yolcu taşımacılığında fark yaratacak modeli yeni Crafter Premium’u pazara sundu. Özel yolcu taşımacılığı için tasarlanan Crafter Premium’da rahat bir yolculuk için her şey en ince ayrıntısına kadar düşünülmüş. 
İç mekânda tamamen deri kaplı siyah ve gri renk seçenekleriyle sunulan genişletilmiş koltuklarıyla, üst düzey konfor ve ergonomi sunarken aynı zamanda standartların üstünde bir oturma alanı sağlıyor. 
Yeni Crafter Premium’un yolcu bölümündeki tüm koltuklarda USB girişi, içecek ve telefon koyma yeri standart olarak bulunuyor. 9+1 masalı, 9+1 bagajlı, 10+1 masalı ve 10+1 bagajlı olarak dört farklı konfigürasyonla pazara sunulan Crafter Premium, Alcantara iç kaplaması ve ahşap görünümlü yer kaplamasıyla da fark yaratıyor. 
Crafter Premium’da dikiz aynasına entegre geri görüş kamerası ve uzaktan kumandalı 19 inç ekran da standart olarak sunuluyor. Masalı modellerde bulunan şık ahşap masalarda bardaklık ve telefon koyma bölümleri seyahat sırasında konfor sunarken bagajlı modellerin geniş bagaj alanı yolcular için rahatlık sağlıyor. 

137 bin TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunulan ve gümüş ile siyah renkleri bulunan Crafter Premium, dış tasarımında karartılmış camları, boyalı tamponu ve krom ön ızgarasıyla da dikkat çekiyor.automagg

Hiç yorum yok