Page Nav

HIDE
TRUE

Son Haberler:

latest

MERCEDES GLC 2016 DA YOLLARDA

Şangay'da gün yüzüne çıkacak modelin üretim versiyonu da yakında gün yüzüne çıkacak.İkinci jenerasyon GLK(yeni ismiyle GLC) üzerine inş...

Şangay'da gün yüzüne çıkacak modelin üretim versiyonu da yakında gün yüzüne çıkacak.İkinci jenerasyon GLK(yeni ismiyle GLC) üzerine inşa edilen modelin, gelecek yıl üretimine başlanması planlanıyor. 

47300 mm uzunluğa 2830mm dingil mesafesine sahip GLC Coupe konseptinde 21 inç'lik hafif alaşım jantlara yer veriliyor. LED farların yer aldığı konseptte güneş ışığı rengi kullanılıyor. Ayrıca otomobilin mat metal kaplamaları da dikkat çeken tasarım detayları arasında yer alıyor. 
Coupe formundan ötürü 1600 mm'lik bir yüksekliğe sahip GLC Coupe'nin kendine özgü kapı kolları şık görünümü pekiştiriyor. Mercedes-Benz'in konsepti arka tarafta da sportifliği hissettiriyor. Dört çıkışlı paslanmaz çelikten egzoz sistemi ve LED stoplarlar, büyük kardeş GLE Coupe'den alınıyor. 

Aracın kaputunun altında 3.0 litrelik V6 bi turbo motor 367 HP güç ve 520 Nm tork üretiyor. GLC Coupe konsepti 9 kademeli otomatik şanzıman ve 4MATIC dört tekerlekten çekiş sistemiyle gücünü yere aktarıyor.Haber7


Hiç yorum yok