Page Nav

HIDE
TRUE

Son Haberler:

latest

BPDE TURKCELLİLERE 25 TL YAKIT HEDİYE

BP ve Turkcell işbirliğindeki kampanyada 21 Nisan – 31 Mayıs 2015 tarihleri arasında BP’den 400 TL ve üzeri akaryakıt ya da otogaz alan Tur...

BP ve Turkcell işbirliğindeki kampanyada 21 Nisan – 31 Mayıs 2015 tarihleri arasında BP’den 400 TL ve üzeri akaryakıt ya da otogaz alan Turkcell aboneleri 25 TL’lik hediye akaryakıt kazanacak 

BP ve Turkcell işbirliği ile başlatılan ve 21 Nisan – 31 Mayıs tarihleri arasında geçerli olan yeni kampanyada, Turkcell yaşı kesintisiz 1 yılın üzerinde olan bireysel Turkcell müşterileri, BP Club üyesi BP istasyonlarından yapacakları toplam 300 TL’lik akaryakıt ve/veya otogaz alışverişlerinde 25 TL yakıt hediye kazanacaklar. 

Kampanyadan faydalanmak için “AVANTAJ” yazıp 2222’ye gönderilmesi ve gelecek katılım SMS’ine “HEDIYE” yazıp boşluk bırakarak 16 haneli BP Club Card numarasının yazılarak ücretsiz olarak cevap verilmesi yeterli olacak. 

Sarı Kutu abonesi olmayan Turkcell'liler için program katılım bedeli ise tek seferlik KDV ve ÖİV dahil 0,40 TL olacak. Katılımı onaylanan müşterilerin kampanyaya kayıt yaptırdıkları BP Club Card ile kampanyaya katılan BP Club üyesi BP istasyonlarından kampanya süresince yapacakları akaryakıt ve/veya otogaz alımlarının toplam tutarı 400TL’ye ulaştığında, ilgili kartlarına 25TL değerinde BP Club puan otomatik olarak yüklenecek.

Hiç yorum yok