Page Nav

HIDE
TRUE

Son Haberler:

latest

METRO TURİZMDEN BİLET ALANA İDO TÜM SEZON BİLETİ 27 TL

Kampanya kapsamındaki metro turizm biletleri Bandırma-Balıkesir İzmir ve İzmir- Balıkesir Bandırma hattıdır. Kampanya kapsamında Ye...

Kampanya kapsamındaki metro turizm biletleri Bandırma-Balıkesir İzmir ve İzmir- Balıkesir Bandırma hattıdır.

Kampanya kapsamında Yenikapı-Bandırma,Bandırma-Yenikapı ido bileti tüm sezon boyunca 27 TL dir.İDO ve Metro güçlerini birleştirdi İstanbul – İzmir 6.5 saate iniyor 

Dünyanın en çok yolcu taşıyan firması İDO ve Metro Turizm, İstanbul – İzmir arasında halen karayolu ile 9 saat süren yolculuğu 6.5 saate indirecek anlaşmaya imza atıyor. Anlaşma ile entegre biletler hem Metro’dan hem de İDO’dan alınabilecek. 

Biletini alan yolcu Yenikapı iskelesinden İDO Feribotu ile Bandırma’ya gidecek, Bandırma’da beklemekte olan Metro otobüsüne binerek yolculuğuna hiç ara vermeden devam edecek. Böylece 9 saat süren yolculuk 6.5 saatte tamamlanacak. 

 İDO DIŞ HAT BİLETLERİ METRO’DAN 
Ayrıca anlaşma çerçevesinde İDO’nun dış hat biletleri, Metro Travel Acentelerinde de satılacak. Bu uygulama ile yolcular bilet almak niçin feribot iskelesine gitmek zorunda kalmayacak. 

Deniz yolculuklarında konforlu, hızlı, güvenli ve avantajlı seyahatin adresi İDO ile kara yolculuklarında Türkiye’nin en büyüğü Metro arasında imzalanan anlaşmayla, İDO dış hat biletleri artık İDO gişeleri, çağrı merkezi ve www.ido.com.tr internet sitesinin yanı sıra Metro Travel acentelerinden de satın alınabilecek. 

SEFER İPTALİNDE METRO DEVREYE GİRECEK 
Anlaşma ile olumsuz hava koşullarından kaynaklanan İDO’nun sefer iptallerine de çözüm getirildi. İDO’nun herhangi bir sefer iptalinde Metro Turizm devreye girecek. Bu durumlarda yolcular belirlenen feribot saatinde Metro Travel otobüsleriyle Bandırma’dan İstanbul’a, ya da İstanbul’dan Bandırma’ya karayoluyla taşınacak. Böylece sefer iptallerinde vatandaşlar yolculuğunu ertelemek zorunda kalmayacak. 

İKİ YAKAYA DA HİZMET GİDECEK 
Entegre taşımacılık hizmetinin sunulacağı İDO’nun tarifeli feribot ve deniz otobüsü seferlerine ilişkin hatlar ise şunlar: Kadıköy-Yenikapı-Bursa deniz otobüsü hattı, Bostancı-Yenikapı-Bandırma deniz otobüsü hattı, Yenikapı-Bursa feribot hattı, Yenikapı-Bandırma feribot hattı, Yenikapı-Yalova feribot hattı ve Pendik-Yalova feribot hattı.


Hiç yorum yok