Page Nav

HIDE
TRUE

Son Haberler:

latest

CONTİNENTAL’DEN LASTİKLERİNİZ İÇİN ÖZEL SAKLAMA HİZMETİ

Dünyanın en büyük uluslararası lastik ve orijinal ekipman tedarikçilerinden Continental, kış lastiği uygulamasının sona ermesiyle birlikte ...

Dünyanın en büyük uluslararası lastik ve orijinal ekipman tedarikçilerinden Continental, kış lastiği uygulamasının sona ermesiyle birlikte lastiklerini değiştiren sürücüleri, Continental Lastik Oteli’ne davet ediyor. Continental Lastik Oteli’nde lastikler, uygun saklama koşullarında ve sigortalı olarak bir sonraki değişim dönemine kadar güvenle saklanıyor. 

Özellikle mevsim geçişlerinde, kışın hava koşullarının zorlaştığı dönemler ve 1 Nisan’da yaz lastiğine geçiş döneminde yaşanan yoğunluğun önüne geçmek için özel web tabanlı bir uygulama geliştirdiklerini açıklayan Continental Satış Direktörü Teoman Görgün Continental Lastik Oteli’ni “Servislerde son sistem makinelerle lastikler sökülerek, detaylıca inceleniyor. 

Sonuçlar raporlanarak, araç sahibi ile paylaşılıyor. Çözüm önerileri sunuluyor. Raporlanan sonuçlar arşivlenerek, lastiğin servis ömrü boyunca karşılaştığı sorunlar ve uygulanan hizmetler de uzun dönemde gözlemlenebiliyor. 

Özel sistem ile etiketlenen lastikler, özel paketlerle uygun koşullarda ve güvenli bir ortamda saklanıyor. Bu sayede hem sürücüler lastiklerini güvenle bir sonraki mevsime kadar saklayabiliyor hem de Continental’in üst düzey servis ve montaj hizmetinden yararlanabiliyor.” sözleriyle detaylandırdı. 

 Lastik saklama sırasında nelere dikkat edilmeli? 
• Lastikler jantları ile birlikte üst üste yatık şekilde depolanmalı. 
• Jantsız depolanmaları durumunda dik bir şekilde ve yan yana dizilmelerine dikkat edilmeli. 
• Işık almayan, kuru ve ılık bir ortam tercih edilmeli. 
• Yere temas etmeden saklanmasına dikkat edilmeli.

Hiç yorum yok