Page Nav

HIDE
TRUE

Son Haberler:

latest

KIA MÜŞTERILERI TOMTOM ILE 7 YIL BOYUNCA ÜCRETSIZ NAVIGASYON HIZMETI ALACAK

Dünyanın navigasyon devi TomTom, Kia Motors Avrupa ile en gelişmiş navigasyon hizmetlerini Kia otomobillere entegre edecek bir anlaşmaya im...

Dünyanın navigasyon devi TomTom, Kia Motors Avrupa ile en gelişmiş navigasyon hizmetlerini Kia otomobillere entegre edecek bir anlaşmaya imza attı. 

2015 yazında başlayacak ortaklık ile Avrupa’daki Kia Cee’d ve Kia Optima müşterileri otomobillerinde 7 yıl boyunca ek ücret ödemeden TomTom’un canlı trafik hizmetlerinden faydalanacak tomTom (TOM2), Kia Motors Avrupa ile en gelişmiş hizmetlerini Kia otomobiller ile entegre eden yeni anlaşmasını duyurdu. 

2015 yazında başlayacak ortalık ile yeni model Kia Cee’d ve Kia Optima müşterileri 7 yıl boyunca hiçbir ek ücret ödemeden TomTom'un trafik hizmetlerinden yararlanacak. 

 Trafik sıkışıklığından hava durumuna Kia sürücüleri artık TomTom Trafik, Hız Kameraları, Yerel Arama ve Hava olmak üzere TomTom'un hizmetlerinden faydalanacak. TomTom hizmetleri doğru trafik bilgilerini kullanarak her yolculuk için en hızlı rotayı belirleyerek, Kia sürücülerine yolda zaman kazanmaları için yardımcı olacak. 

Sürücüler sabit ve mobil hız kameraları hakkında uyarıların yanı sıra yerel mağazalar, hizmetler ve işletmelerle ilgili konum merkezli bilgiler ve yaygın hava raporlarını da alabilecekler. Gerçek zamanlı trafik bilgisi Kia Motors Avrupa, Pazarlamadan Sorumlu Başkan Yardımcısı Artur Martins konuyla ilgili şunları söyledi:

 “Kia sürücülerinin giderek bağlantılı araç içi hizmetleri talep ettiklerini biliyoruz. TomTom'un Canlı hizmetlerini seçerek, 7 yıl boyunca bu talebi ücretsiz karşılayabileceğiz. Avrupa ve Rusya’da sürücüler artık her yolculukta güvenlik, konfor ve keyfi artıracağına inandığımız gerçek zamanlı bilgi erişimine sahip olacaklar.”

 TomTom Trafik & Seyahat Bilgi Servisleri Başkan Yardımcısı,Ralf-Peter Schäfer ise şöyle konuştu: “Kia ile Avrupa ve Rusya’da otomobiller için çeşitli bağlı hizmetler sunacağımız yeni bir ortaklık başlattığımız için heyecanlıyız. Kia sürücüleri, kapsamlı hizmet paketimizle her yolculukta daha bilinçli seçimler yapabilecekler.’’

Hiç yorum yok