Page Nav

HIDE
TRUE

Son Haberler:

latest

BP VE BONUS’TAN 25 TL BONUS HEDİYE

BP ve Bonus işbirliğindeki kampanyada 1 Mart - 15 Nisan 2015 tarihleri arasında BP’den 4 kez ve tek seferde 75 TL ve üzeri akaryakıt ya da ...

BP ve Bonus işbirliğindeki kampanyada 1 Mart - 15 Nisan 2015 tarihleri arasında BP’den 4 kez ve tek seferde 75 TL ve üzeri akaryakıt ya da oto gaz alanlar 25 TL bonus kazanıyor. 


Miles &Smiles kartı sahipleri ise 4 defa tek seferde 100TL ve üzeri yakıt harcamalarında 500 mil kazanacak. BP ile Garanti Bankası işbirliği ile başlatılan yeni kampanyada, 1 Mart – 15 Nisan 2015 tarihleri arasında Bonus üyesi BP istasyonlarından farklı günlerde ve tek seferde 4 defa 75 TL ve üzeri akaryakıt veya otogaz alışverişi yapan Bonus sahipleri 25 TL değerinde bonus kazanacaklar. 

BP, Miles&Smiles üyesi BP istasyonlarında ayrı günlerde ve 4 defa tek seferde yapılan 100 TL ve üzeri akaryakıt ya da oto gaz harcamasına ise 500 mil hediye edecek. Kampanya süresince kampanyaya katılmak isteyen Garanti Bonus kart sahibi müşterilerin “BPBONUS” yazıp, banka sisteminde kayıtlı cep telefonu numaralarından 3340’a SMS atmaları yeterli olacak. 

Miles &Smiles kampanyasına katılacak müşteriler ise harcama yapmadan önce BPMIL yazıp 3340’a SMS gönderecekler. Kazanılan 25 TL’lik bonus 21-30 Nisan 2015 tarihleri arasında kampanyaya katılan Bonus üyesi BP istasyonlarında akaryakıt ve oto gaz alımında kullanılabilecek. 

 Diğer banka Bonus sahipleri ise yine aynı tarihlerde Bonus üyesi BP istasyonlarındaki harcamalarında indirim fırsatı yakalayacaklar. Mil kazandıran Miles&Smiles kampanyasına, Miles&Smiles kredi kartları , Miles&Smiles Business, Miles&Smiles Business American Express ve ek kartlar da katılabilecekler ve kazanılan miller 21 Nisan 2015 tarihinden sonraki ilk ekstreye yansıyacak. 

Kampanya kapsamında kazanılan miller program ortağı BP İstasyonlarında akaryakıt veya oto gaz alımlarında kullanılabilecek.

Hiç yorum yok