Page Nav

HIDE
TRUE

Son Haberler:

latest

TCHİBODAN AL TOTALDEN 15 TL BEDAVA YAKIT KAZAN

Şubat ayı boyunca, Tchibo mağazaları ve tchibo.com.tr’den tek seferde 150 TL ve üzeri alışveriş yapan müşteriler, Club TOTAL Card ile TOTA...

Şubat ayı boyunca, Tchibo mağazaları ve tchibo.com.tr’den tek seferde 150 TL ve üzeri alışveriş yapan müşteriler, Club TOTAL Card ile TOTAL’den toplam 150 TL ve üzeri yakıt alımından sonra, Club Total Card üyesi TOTAL istasyonlarında geçerli 15 TL bedava yakıt kazanıyor.

Total ve Tchibo işbirliği çerçevesinde, Club Total Card sahipleri, 01 – 28 Şubat 2015 tarihleri arasında kampanyadan faydalanabiliyor. Kampanya kapsamında kazanılan 15 TL değerindeki bedava yakıt hediyesi, 15 Eylül 2015 tarihine kadar akaryakıt ve otogaz alışverişlerinde kullanılabiliyor. 

Club Total Card sahiplerinin kampanyaya katılması için, öncelikle Tchibo mağazaları ve tchibo.com.tr’den tek seferde 150 TL ve üzeri alışveriş yapmaları ve alışverişleri sonrasında kazandıkları kampanya kodunu kartlarına kayıtlı cep telefonundan “TCHIBO” yazıp bir boşluk bırakarak 0 532 750 04 96’ya SMS göndermeleri gerekiyor. Kampanya ile ilgili ayrıntılı bilgiye total.com.tr veya tchibo.com.tr adresinden ulaşılabilir.

Hiç yorum yok