Page Nav

HIDE
TRUE

Son Haberler:

latest

MAZDA KASKO KAMPANYASI

Mazda Türkiye ve Eureko Sigorta işbirliği ile geliştirilen Mazda Kasko, kullanıcılara en uygun şartlarda genişletilmiş kasko olanağı sağlıy...

Mazda Türkiye ve Eureko Sigorta işbirliği ile geliştirilen Mazda Kasko, kullanıcılara en uygun şartlarda genişletilmiş kasko olanağı sağlıyor. 

Mazda Kasko’ya lansman kampanyası süresince cazip fiyatlar ile sahip olmak mümkün. Lansmana özel kampanya kapsamında 1 Ocak–31 Mart 2015 tarihleri süresince perakende teslimatı yapılan Mazda otomobillerinde 790 TL’den başlayan fiyatlar ile Mazda Kasko imkânı sunuluyor. 

 Mazda Kasko kapsamındaki araçların tamir ve bakım hizmetleri sadece Mazda yetkili servislerinde ve tamamen orijinal yedek parça kullanılarak, konusunda uzman Mazda teknisyenleri tarafından yapılacak. 

Mazda markasının müşterilerin ihtiyaçları doğrultusunda uygun çözümler sunmak, en iyi hizmeti vermek ve tam anlamıyla müşteri memnuniyeti sağlamak için çalışmalarını sürdürdüğünü ifade eden Mazda Türkiye Satış Direktörü Mert Güçlüer, bu amaçla Eureko sigorta işbirliği ile yepyeni bir ürün olan Mazda Kasko’yu yarattıklarını belirtti. 

Güçlüer; “Mazda yetkili servislerimizde üretici standardında onarım kriterleri, orijinal yedek parça ve eğitimli teknisyenler tarafından bakım ve onarım gören araçlarımız ilk günkü gibi yeniliğini koruyor ve daha yüksek ikinci el değerine sahip oluyor. Mazda kullanıcılarının da otomobillerini ilk günkü güven içinde kullanmaları için Mazda Kasko’yu yarattık. 

Mazda Kasko sahipleri, piyasadaki diğer kasko poliçelerine oranla birçok avantaja sahip olacaklar,” dedi. Mazda Kasko avantajları: Yetkili Mazda sevisinde yüzde 100 orijinal parça kullanımı Hasarlı araçların yetkili Mazda servise taşınmasının güvence altına alınması 1500 TL’ye kadar hasarlarda, eksper işlemleri beklenmeden aracın onarımı Mazda yetkili servislerinde tamamlanması Ön cam hasarı sonrasında Mazda orijinal ön cam kullanımına kesintisiz/muafiyetsiz onay verilmesi.automagg

Hiç yorum yok