Page Nav

HIDE
TRUE

Son Haberler:

latest

INFINITI QX30 CONCEPT DÜNYA PRÖMİYERİ CENEVRE AUTOSHOWDA YAPILACAK

INFINITI, premium kompakt crossover segmentine farklı bir soluk getirecek yeni QX30 Concept’i Cenevre Motorshow’da görücüye çıkartmaya hazı...

INFINITI, premium kompakt crossover segmentine farklı bir soluk getirecek yeni QX30 Concept’i Cenevre Motorshow’da görücüye çıkartmaya hazırlanıyor. 

Avrupa’da üretilecek olan QX30, premium konfor anlayışını crossover çizgileriyle harmanlayan yenilikçi bir model. INFINITI, kompakt crossover segmentindeki QX30 Concept modelinin dünya prömiyerini Cenevre Otomobil Fuarı’nda yapacak. 

Marka, kompakt sınıfa girişinin müjdesini ilk kez 2013 yılında Frankfurt Motorshow’da Q30 Concept modeliyle vermiş, bu otomobilin Avrupa’da üretileceğini açıklamıştı. 

2015 yılının son çeyreğinde Avrupa’da satışa çıkması planlanan bu yeni modelin 4x4 versiyonu QX30 Concept’in dünya prömiyerini ise Cenevre Fuarında yapmaya hazırlanıyor. Hafta sonu şehir dışına kaçamak yapmayı seven, şehirli otomobil severleri hedef alan QX30 Concept, yepyeni bir premium kompakt crossover modeline ilham verecek olan Infiniti tasarım vizyonunu temsil ediyor. 

Cenevre Otomobil Fuarı’nın basın gününde, 3 Mart 2015 saat 14.30’da düzenlenecek basın toplantısında görücüye çıkmaya hazırlanan QX30 Concept, kendi sınıfındaki araçlardan beklenen konfor ve tasarım özellikleriyle sınırlarının oldukça ötesinde konumlanıyor. 

Infiniti, QX30 Concept modeli ile premium kompakt araç sınıfını yeniden canlandırmayı hedefliyor. Sportif bir coupé’nin estetik hatları ile bir Crossover’ın yola hakim oturma pozisyonunu bir arada sunan kompakt QX30 Concept, hem şehrin dinamizmine hem de hafta sonu şehir dışına kaçmak isteyenlere uygun bir model.

Hiç yorum yok