Page Nav

HIDE
TRUE

Son Haberler:

latest

BMW TÜRKİYEDE SATIŞLARINI YÜZDE 265 ARTIRDI

Otomotiv sektörü yeni yıla iyi bir başlangıç yaptı. GOtomotiv pazarının toplamında küçük bir büyüme yaşanırken, BMW yeni yılın ilk ayında s...

Otomotiv sektörü yeni yıla iyi bir başlangıç yaptı. GOtomotiv pazarının toplamında küçük bir büyüme yaşanırken, BMW yeni yılın ilk ayında satışlarını yüzde 265 arttırdı. 

Türkiye genelinde 2014 Ocak ayında 334 BMW satılırken bu yıl 1219 adet BMW satışı gerçekleştirildi. Kosifler Oto, geçen yıl Ocak ayında 67 adet BMW satışı gerçekleştirirken bu yıl satışlarını yüzde 255 artırarak 4 showroomu ile 237 BMW satışı gerçekleştirdi. 

2015 Ocak ayı BMW satışları ile premium segment olan ya da olmayan pek çok markayı geride bırakan Kosifler Oto’nun Yönetim Kurulu Üyesi Hilal Kosif, satışlardaki artışın nedenleri ile ilgili “ Euro kurunun 2,61 seviyelerine düşmesi satışların artışını tetikleyen en önemli unsur oldu. 

Kosifler Oto olarak müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışımız, profesyonel satış ekiplerimiz, müşterilerimizin araçlarını istedikleri yerde test edebiliyor olmaları ve Premium Finans ile sağladığımız rekabetçi oranlarda kredi desteğinin yanında esnek ödeme planları, bizim satışlarımızın ayrıca artmasına büyük katkı sağladı. ÖTV’de geçen yıl bir artış olmaması diğer bir etken olarak hem bizim hem de sektördeki herkesin yüzünü güldürdü. 

Yıl içerisinde büyük bir ÖTV sürprizi yaşamazsak ve ekonomik istikrar devam ederse, 2015 yılında geçen yılın satış rakamlarının üzerine çıkılmasına yönelik umutlarımız daha da güçlenecektir” şeklinde konuştu.

Hiç yorum yok