Page Nav

HIDE
TRUE

Son Haberler:

latest

CİTROËNDE 20 AY SIFIR FAİZ FIRSATI

Citroën’nin binek modelleri 20 bin TL’lik kredi kullanımında 20 ay %0 faiz seçeneği veya sınırsız tutar ve vadede %0,69 faizli kredi avanta...

Citroën’nin binek modelleri 20 bin TL’lik kredi kullanımında 20 ay %0 faiz seçeneği veya sınırsız tutar ve vadede %0,69 faizli kredi avantajı ile Aralık ayı boyunca Citroën bayilerinde

Yılsonuna özel kampanya kapsamında C-Elysee’in 1.6 HDi Exclusive versiyonu cazip fiyat avantajları ile satışa sunuluyor. Bayraktar güvencesi ile satışa sunulan ve Türkiye genelinde 50’yi aşkın satış ve servis noktasıyla hizmet veren Citroën, yılın son ayında tüketicilere cazip fiyatlar ve indirimler sunmaya devam ediyor. 

Kendine özel stili, geniş bagaj ve iç hacmi, düşük yakıt tüketimleriyle öne çıkan motor seçenekleri ile fark yaratan Citroën binek araçları cazip faiz avantajlarıyla otomobil severlere sunuluyor. 

Yaratıcı teknolojisi, konfor ve güvenlik özellikleri ile öne çıkan Citroën’in binek modellerine Aralık ayı süresince 20 bin TL’lik kredi alımında 20 ay %0 faiz seçeneği veya sınırsız tutar ve vadede %0,69 faizlik kredi seçeneği ile sahip olunabiliyor. C- Elysée Exclusive versiyonda avantajlı fiyat Citroën’in teknoloji ve tasarım konularındaki uzmanlığını yansıtan C- Elysée; ekonomik motorları, avantajlı fiyat seviyesi ve çarpıcı tasarımı ile dikkat çekiyor. 

Sınıfının en geniş dingil mesafesine sahip olan C-Elysée tüm yolcularına konforlu bir yolculuk sunuyor. Performans, yakıt verimliliği ve dayanıklılık için tasarlanmış olan 1.6 HDi Exclusive versiyonu 92 HP gücündeki dizel motoru ile öne çıkıyor. 

Kullanıcılara binek konforu sunmaya yönelik olarak üretilen Citroën ticari araçlar; güç, yakıt tasarrufu, güvenlik alanlarında yüksek performans sergiliyor. 

Yolculukları konforlu ve keyifli hale getiren Citroën ticari araçlarda %0,89 faizli kredi seçeneği bulunuyor. Citroën binek ve ticari araçlar, Aralık ayı kampanya fırsatları ile Citroën bayilerinde müşterileri bekliyor!

Hiç yorum yok