Page Nav

HIDE
TRUE

Son Haberler:

latest

BAŞARILARINIZI YENİ FORD FOCUS’LA PAYLAŞIN

Yeni Ford Focus, www.basardigiman.com internet adresi üzerinden yeni bir uygulamayı hayata geçirdi.  Mezun olmayı, sevdiğiyle evlenme...

Yeni Ford Focus, www.basardigiman.com internet adresi üzerinden yeni bir uygulamayı hayata geçirdi. 

Mezun olmayı, sevdiğiyle evlenmeyi, denizin dibine dalmayı, yemek yapmayı, uzun süredir düşlediği geziye çıkmayı, yamaç paraşütü yapmayı ya da imkansız görünen benzeri şeyleri başaranlar, bu uygulamayla çok eğlenecek. 

 Yeni Ford Focus, “İmkansızı Başarmak İçin...” sloganıyla, yepyeni ve eğlenceli bir uygulama başlattı. Ford Focus takipçileri “Başardığım An” dedikleri ve facebook ya da instagram hesaplarından seçtikleri en güzel 10 kareyi www.basardigiman.com adresinde sevdikleriyle paylaşabilecekleri eğlenceli bir videoya dönüştürebilecekler. Dileyenler videolarını sosyal medya hesaplarında ve “#BaşardığımAn” hashtagiyle twitter’da da paylaşabilecek. Ayrıca, katılımcılar arasında yapılacak çekilişle, 1.000 kişiye, yüklediği fotoğraflardan oluşan bir basılı bir fotoğraf albümü hediye edilecek.

Yeni Ford Focus, başlattığı bu uygulama ile aracın teknolojik özellikleri ile “İmkansız” gibi görünen pek çok şeyin kolaylıkla yapabileceğinin altını çiziyor. Yeni Ford Focus “Başardığım An” uygulaması, 15 Ocak 2015 tarihine kadar devam edecek.

Hiç yorum yok