Page Nav

HIDE
TRUE

Son Haberler:

latest

YENİ SKODA SUPERB’NİN KAMUFLAJLI FOTOĞRAFLARINI YAYINLANDI

Çek üretici Skoda’nın “Bugüne kadar üretilmiş en iyi Skoda” olarak tanımladığı yeni Suberb’in kamuflajlı fotoğraflarını yayınladı.  ...

Çek üretici Skoda’nın “Bugüne kadar üretilmiş en iyi Skoda” olarak tanımladığı yeni Suberb’in kamuflajlı fotoğraflarını yayınladı. 

4833 mm uzunluğa, 1817 mm genişliğe, 1462 mm yüksekliğe sahip olan ve 595 lt bagaj hacmi sunan güncel Superb’in yerini alacak olan modelin bu değerlerden daha iyisini sunacağı da ilk gelen bilgiler arasında. 

Aks aralığının 80 mm artacağı belirtilen otomobilin Volkswagen Grubu’nun yeni MQB platformunu kullanacağı, bagaj hacminin 625 lt’ye yükseleceği ve buna rağmen de ağırlığının 75 kg azalacağı söyleniyor. 

Adaptif süspansiyonun opsiyonel olarak sunulacağı yeni Superb’de baz motor olarak 1.4 lt 125 bg gücünde benzinli ünite yer alacak. 260 bg’lik 1.8 lt’lik motorun yanında 1.6 ve 2.0 tl dizel seçenekler de yine sunulacak. 

Altı ileri manuel şanzımanın standart olacağı otomobilde opsiyonel olarak DSG satın alınabilecek. Güncel modelde olduğu gibi dört tekerlekten çekiş de sunulacak. Yeni Skoda Superb, Cenevre Otomobil Fuarı’nda tanıtılacak.akşam

Hiç yorum yok