Page Nav

HIDE
TRUE

Son Haberler:

latest

SKODA SERVİSLERİNDE YÜZDE 20 İNİDİRİM FIRSATI

Skoda kaliteyi, sürüş keyfini ve teknolojiyi otomobillerinde bir arada sunarken aynı zamanda kullanıcılarının güvenliğini ve konforunu da d...

Skoda kaliteyi, sürüş keyfini ve teknolojiyi otomobillerinde bir arada sunarken aynı zamanda kullanıcılarının güvenliğini ve konforunu da düşünüyor. 

Skoda sahipleri avantajlı fırsatlardan yararlanarak kışı hem daha sıcak hem de daha güvenli geçirecekler. Skoda, “Kış Bakım“ kampanyasıyla birlikte bakım parçaları ve işçilikte benzersiz indirimler sunuyor. 

1-31 Aralık tarihleri arasında geçerli olan kış kampanyası kapsamında kampanyaya katılan Skoda Yetkili Servislerinde bakım parçaları ve işçilikte yüzde 20 indirim fırsatı sunuluyor. 

Bununla birlikte bakıma gelen tüm Skoda kullanıcıları, bir sonraki servis ziyaretlerinde kullanabilecekleri orijinal parçalarda geçerli yüzde 20 indirim, orijinal aksesuarlarda geçerli yüzde 10 indirim kuponu kazanacaklar. 

Ayrıca Yetkili Servislerden 4 adet Goodyear kış lastiği alana valiz hediye edilecek. Skoda avantajlı “Kış Bakım“ kampanyasıyla kullanıcılarını, tüm Türkiye’ye yayılan Yetkili Servis noktalarında, kaliteli hizmeti benzersiz fırsatlarla sunmak için bekliyor.

Hiç yorum yok