Page Nav

HIDE
TRUE

Son Haberler:

latest

MERCEDES GLE COUPE GELİYOR

Stuttgartlı otomobil markası Mercedes-Benz, önemli bir eksiğini tamamlıyor. Alman marka, BMW'nin SAV(Sports Activity Coupe) olarak nite...

Stuttgartlı otomobil markası Mercedes-Benz, önemli bir eksiğini tamamlıyor. Alman marka, BMW'nin SAV(Sports Activity Coupe) olarak nitelendirdiği X6'nın karşısına GLE Coupe ile çıkmaya hazırlanıyor. 

Model ailesinin isimlerini revize eden ve yepyeni isimlerle pazara girmek isteyen Alman marka, ilk fotoğrafını yayınladığı GLE Coupe, GL modelinin üzerine inşa edilecek. Bildiğiniz gibi GL modeli gelecek yıldan itibaren GLE olarak yollardaki yerini alacak. 

AMG Sport, model ailesiyle yeniliyor Mercedes-Benz, yeni model ailesinde yer alacak yenilenen AMG Sport versiyonları 2015'in Ocak ayında Detroit Otomobil Fuarı'nda sahneye çıkartacak. Mercedes-Benz, BMW modellerinin M Performance versiyonlarına rakip olacak yeni AMG Sport''ların, isimleri değişen ürün gamıyla daha teknolojik ve daha performanslı olacağının müjdesini verdi. 

Yenilenen AMG Sport versiyonlarında tasarım anlamında da önemli değişiklikler yer alacak. Paylaşılan fotoğrafa baktığımızda Ön tasarımın , sportif anlamda oldukça geliştirildiği görülebiliyor. Ayrıca arka tasarım ve iç mekan da bu değişimden nasibini alacak.otohaber

Hiç yorum yok