Page Nav

HIDE
TRUE

Son Haberler:

latest

SKODA OCTAVIA SEDAN 4X4 DOPINGI

Skoda geniş ve çok yönlü ürün gamıyla kullanıcılarını memnun etmeye devam ediyor.  Geniş dört çeker ailesine Octavia Sedan da katıla...

Skoda geniş ve çok yönlü ürün gamıyla kullanıcılarını memnun etmeye devam ediyor. 

Geniş dört çeker ailesine Octavia Sedan da katılacak ve önümüzdeki yılın ikinci çeyreğinde Octavia Sedan, 4x4 seçeneğiyle birlikte kullanıcılarla buluşacak. 

Böylece yüksek pratikliğiyle ve geniş iç hacmiyle dikkat çeken Octavia Sedan, 4x4 sürüşün getirdiği avantajıları da bir arada sunacak. 

TÜM YOL ŞARTLARINDA İDDİALI: OCTAVIA SEDAN 4X4 Skoda Octavia Sedan, son teknoloji 4x4 sistemine sahip olmasıyla birlikte her yol şartında güven verecek. Beşinci nesil Haldex kavramalı dört çeker teknolojisi, Octavia’nın verimli motorlarıyla ve konforlu sürüşüyle buluşacak. 

En modern ve en verimli dört çeker teknolojilerinden birine sahip olacak Octavia Sedan 4x4, normal sürüş şartlarında torku ön tekerleklere aktarıyor. Daha fazla güç istendiğinde veya çekiş kaybı yaşanacak durumlarda tork arka tekerleklere de dağıtılıyor. 

Böylece maksimum yol tutuş ve çekiş sağlanıyor. Octavia Sedan 4x4 versiyonunda elektronik diferansiyel kilidi standart olarak bulunacak. Ayrıca otomobilde yer alan tüm teknolojiler birbiriyle büyük bir uyum içerisinde çalışacak şekilde ayarlandı. 

Bu sayede maksimum taşıma kapasitesi ve çok daha iyi bir ivmelenme yakalanacak. Türkiye’de Octavia Sedan, Combi ve RS olmak üzere farklı müşteri kitlelerinin beklentilerini karşılayan Skoda, Combi’nin 1.6 lt TDI motorlu 4x4 versiyonunu 82.400 TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunuyor. 

Gelecek yıldan itibaren Octavia Sedan karoserinde de 4x4 seçeneğinin sunulmasıyla birlikte, ürün ailesi daha da genişleyecek. Octavia Sedan 4x4, dört çeker sistemine sahip olmasına karşın ekonomik özelliklerinden de asla ödün vermeyecek.

Hiç yorum yok