Page Nav

HIDE
TRUE

Son Haberler:

latest

SHELL FUELSAVE ANADOLUDA TİCARİ ARAÇ SÜRÜCÜLERİ İLE BULUŞUYOR

Shell, ağır ve hafif ticari araç sürücülerine özel gerçekleştirdiği etkinliklere “Her Kuruşun Hakkını Verir” sloganıyla yola koyulan Shell ...

Shell, ağır ve hafif ticari araç sürücülerine özel gerçekleştirdiği etkinliklere “Her Kuruşun Hakkını Verir” sloganıyla yola koyulan Shell FuelSave Tasarruf Yakıtları Tanıtım Turu ile devam ediyor. 


20 Kasım – 21 Aralık tarihleri arasında gerçekleştirilecek tanıtım turu kapsamında Türkiye’de 10 il ziyaret edilecek, yaklaşık 5,000 km yok katedilecek. Shell &Turcas Petrol A.Ş’in 9 ildeki çeşitli etkinlik alanlarında hafif ve ağır ticari araç sürücüleri ile buluşacağı etkinlik 20 Kasım tarihinde başlıyor. 

Shell FuelSave ekibi sırayla; İstanbul, Kocaeli, Bursa, Manisa, Konya, Antalya, Adana, Kayseri, Samsun ve Ankara’da 10 ana etkinlik noktası ve 45 mobil noktada ticari araç sürücüleri ile bir araya gelecek. Birbirinden eğlenceli yarışmalara ve oyunlara sahne olacak etkinliklere katılan herkes sürpriz hediyeler kazanabilecek. 

Dört hafta sürecek Shell FuelSave Tanıtım Turu süresince belirlenen aktivite noktalarında 20,000 ticari araç sürücüsü ile birebir temas kurulabilecek. Sürücüleri, yakıt tasarrufu ve yol emniyeti konusunda bilgiler edinirken, etkinlik boyunca langırt ve uzaktan kumandalı kamyon yarışı gibi oyunlarla keyifli anlar bekliyor. 

Shell ticari araç sürücülerini tasarrufa davet ediyor Etkinliğe katılan ticari araç sürücüleri, Shell FuelSave ekibi tarafından misafir edildikleri etkinlik alanlarında berber ve masaj koltuğu, gibi hizmetlerden de yararlanabilecek. Shell, İstanbul ve Ankara’daki etkinlik alanlarında devrilen kamyon simülatörleri ile sürücüler için yol emniyetieğitimi çalışmaları da gerçekleştirecek. 

Usta sürücüler, sürüş güvenliği yanı sıra yakıt tasarrufu konusunda da bilgilendirilecek. Shell FuelSave hakkında Shell, dizel ve benzinli tüm araçlarda yakıt verimliliği sağlayan Shell FuelSave Tasarruf Yakıtları ile gelişmiş bir tasarruf formülü sunuyor. 

2009 yılında tüketicinin kullanımına sunduğu Shell FuelSave Kurşunsuz 95 benzin ve 2011 yılında istasyonlarda yerini alan Shell FuelSave Diesel, ilk damladan itibaren yakıttan tasarruf etmeye yardımcı olmak üzere geliştirildi. 

Shell FuelSave tasarruf yakıtları hem dizel hem benzinli tüm araçlara uygun olan verimlilik artırıcı formülüyle, motorda kurum birikmesini engellemeye yardımcı oluyor. 

Yakıt tasarrufu konusunda bilinçlendirme çalışmalarına önem veren Shell, dünya çapında 1 milyon sürücüye yakıt tasarrufu sağlamalarına yardımcı olmak amacıyla “Hedef 1 Milyon” adlı bir kampanya da başlatmıştı. Yakıt maliyetlerini azaltma yollarını interaktif ve online oyunlarla sunan Hedef 1 Milyon, ülkemizde de yoğun ilgi görüyor.

Hiç yorum yok