Page Nav

HIDE
TRUE

Son Haberler:

latest

MOBİL 1 VE ABT SPORTSLİNE KÜRESEL ORTAKLIKLARINA DEVAM EDİYOR

Dünyanın önde gelen sentetik motor yağı markası Mobil 1™ ve Volkswagen Group araçlarının dünyadaki en büyük tuning şirketi olan ABT Sportsl...

Dünyanın önde gelen sentetik motor yağı markası Mobil 1™ ve Volkswagen Group araçlarının dünyadaki en büyük tuning şirketi olan ABT Sportsline başarılı ortaklıklarına Kempten’de tuning işlemi yapılan tüm ABT araçlarına Mobil 1 motor yağı doldurarak devam ediyorlar. 

Bu ortaklık, ABT’ın dünya çapında 60 ülkede 200’den fazla ortaktan oluşan ağını kapsıyor ve Volkswagen Group tarafından üretilmiş ve ABT tarafından tuning işlemi yapılmış VW Golf’ten Audi R8’e uzanan geniş bir yelpazede yüksek performanslı modelleri içeriyor. 

Üstün performans sunmak amacıyla teknoloji geliştirmeye yönelik ortak bir tutku ve bağlılığa sahip olan ABT teknisyenleri ve mühendisleri, geliştirdikleri ve tuning işlemi yaptıkları tüm motorlara Mobil 1 yüksek performanslı tam sentetik motor yağı dolduruyorlar ve sonraki servis dolumlarının tamamında özellikle Mobil 1’i tavsiye ediyorlar. 

ABT Sportsline CEO’su Hans-Jürgen Abt, “Yüksek kaliteli motor yağı otomobillerimiz için çok önemli. Mobil 1 sürtünmeyi azaltıp dayanıklılık sağlıyor, bunlar her koşulda performansı garantilemek için temel konular. 

Müşterilerimize en iyisini vermek istiyoruz ve konu motor yağıysa, tercihimiz Mobil 1.” diyor. ABT’ın felsefesi, performansı maksimuma çıkarmaya ve motor verimini optimize etmeye dayanıyor. 730 beygir gücü üreten ABT RS6-R gibi üst düzey motorlarla yağ mükemmelliğinde yeni bir seviyeye çıkma gerekliliği ortadaydı. 

Mobil 1, kalıntı oluşumunu azaltarak ve yüksek performanslı motorların güvenilirliğini ve dayanıklılığını artırarak en zorlu koşullarda bile kritik motor parçalarını koruyabildiği için ABT tarafından seçildi. Madeni yağlarla kıyaslandığında Mobil 1 sentetik motor yağı önemli motor parçalarını korumak için aşırı sıcaklıklarda hızla akar ve motor performansını maksimuma çıkarmak ve motor ömrünü uzatmak amacına yönelik tasarlanmıştır. 

 Stratejik Küresel Ortaklıklar (SGA) Yöneticisi Hauke Braack “ABT, ikisi de Volkswagen Group bünyesinde olan Audi ve VW’in uzun zamandır ortağı. Biz de kusursuz teknoloji sağlayıcısı, yağ pazarlamacısı ve tedarikçisi geçmişimiz sayesinde Mobil 1 yağlarının kazandıran teklifini sunmak üzere ABT ile çalışmalarımızı sürdürmek istiyoruz” diyor.

Hiç yorum yok