Page Nav

HIDE
TRUE

Son Haberler:

latest

CITROËN KIŞ BAKIM KAMPANYASINDA PIRANHA TABLET HEDIYE

Kaliteli hizmet anlayışı ve tecrübeli ekibiyle Türkiye’de 50’yi aşkın satış ve servis noktasıyla hizmet veren Citroën kışa özel avantajlı b...

Kaliteli hizmet anlayışı ve tecrübeli ekibiyle Türkiye’de 50’yi aşkın satış ve servis noktasıyla hizmet veren Citroën kışa özel avantajlı bakım kampanyası sunuyor. 

6 Aralık 2014 tarihine kadar geçerli olacak kampanya kapsamında orijinal bakım parçası, ilgili işçilik ve TOTAL Motor Yağları’nda %15 indirim fırsatı sunuluyor. Ayrıca 750 TL + KDV ve üzeri bakım ve mekanik servis harcaması yapan veya 16’’ ve üzeri ebatlarda 4 adet Yokohama lastik alana Piranha Tablet hediye ediliyor. 

Kışa özel kampanya kapsamında Citroën Yetkili Servisleri’nde bakım yaptırmak isteyen Citroën kullanıcılarına orijinal bakım parçası, ilgili işçilikte ve TOTAL Motor Yağları’nda %15 indirim fırsatı sunulacak. 

Citroën Yetkili Servisleri’nde 6 Aralık’a kadar geçerli olacak kampanyadan tüm Citroën kullanıcıları yararlanabilecek. Citroën Yetkili Servisleri kış dönemine bakımlı girmek isteyen Citroën sahiplerini bekliyor!

Hiç yorum yok