Page Nav

HIDE
TRUE

Son Haberler:

latest

AYGAZDA VODAFONE ABONELERİNE İNDİRİMLİ OTOGAZ

Aygaz, Vodafone ile yaptığı işbirliği doğrultusunda tüketicilerine sunduğu avantajlara bir yenisini daha ekliyor.  Kampanya kapsamın...

Aygaz, Vodafone ile yaptığı işbirliği doğrultusunda tüketicilerine sunduğu avantajlara bir yenisini daha ekliyor. 

Kampanya kapsamında, 30 Kasım 2014 tarihine kadar Aygaz ve Mogaz istasyonlarından otogaz alışverişi yapan Vodafone aboneleri, her 50 TL’lik otogaz alımında 5 TL olmak üzere, 30 Kasım’a kadar yapacakları üç alışverişte toplamda 15 TL tutarında indirim kazanacak. 

 İstanbul, 3 Kasım 2014 –Aygaz, otogaz kullanıcılarına avantajlar sunmaya devam ediyor. Aygaz, Türkiye’nin önde gelen cep telefonu operatörlerinden Vodafone’la gerçekleştirdiği kampanya ile tüketicilere otogaz alışverişlerinde anında indirim olanağı sunuyor. 

30 Kasım tarihine kadar geçerli olacak kampanya kapsamında, Vodafone aboneleri her 50 TL’lik otogaz alımında 5 TL hediye otogaz kazanacak. 

Aboneler, kampanya süresince aynı şifreyi üç kez kullanarak toplam 15 TL hediye otogaz kazanma fırsatı yakalamış olacak. İndirimden nasıl faydalanılacak? 30 Kasım 2014 tarihine kadar 6666’ya AYGAZ yazıp SMS gönderen otogaz kullanıcısı Vodafone abonelerine bir kampanya şifresi iletilecek. 

Tüketicilere ulaşan bu şifreler, Aygaz veya Mogaz Otogaz istasyonlarında bulunan Kiosk üzerinden teyit edilerek, Parokart’a yüklenecek. Bu yükleme sonrası 50 TL ve üzeri otogaz alışverişinde 5 TL indirim anında kullanılabilecek. 

Kiosk bulunmayan Aygaz veya Mogaz Otogaz istasyonlarında Vodafone abonelerine iletilen şifre, istasyon görevlilerince sistemlerinden teyit edilerek, tüketicinin anında indirimden yararlanması sağlanacak. Kiosk bulunmayan istasyon eğer Paro üyesi ise indirim yine Parokart üzerinden gerçekleştirilecek. 20.000 kişiyle sınırlı olan kampanyanın şifreleri, 15 Aralık 2014’e kadar kullanılabilecek.

Hiç yorum yok