Page Nav

HIDE
TRUE

Son Haberler:

latest

MİCHELİN ALPİN KIŞ LASTİĞİ ALANA MONT HEDİYE

Güvenli sürüş, düşük yakıt tüketimi ve üstün yol tutuşu özellikleri ile sürücülere en cazip teklifleri sunan Michelin, kış lastiği serisi A...

Güvenli sürüş, düşük yakıt tüketimi ve üstün yol tutuşu özellikleri ile sürücülere en cazip teklifleri sunan Michelin, kış lastiği serisi Alpin ile avantajlı fırsatlar sunmaya devam ediyor. 

Düzenlediği kampanyalarla daima sürücülerin yanında yer alan Michelin, 1 Kasım – 15 Aralık 2014 tarihleri arasında 4 adet Michelin Alpin marka kış lastiği alan sürücülere 1 adet mont hediye ediyor. 


Her koşulda yol güvenliği, enerji tasarrufu ve yüksek performans arayan sürücülerin ilk tercihi olan Michelin, kış lastiği kampanyası ile müşterilerine mont hediye ediyor. 

Total Performance Stratejisi ile tek bir lastikle bütün performans alanlarında en iyisini sunan Michelin, 1 Kasım – 15 Aralık 2014 tarihleri arasında Michelin yetkili bayilerinden ve Euromaster servis noktalarından 4 adet Alpin serisi kış lastiği alan müşterilerine mont hediye ediyor. 

Ekim ayından Nisan ayına kadar bütün yol ve mevsim koşullarında tek bir lastikle en yüksek performansı sunan Michelin, World’e özel 9 taksit imkanı da sunuyor.

Hiç yorum yok