Page Nav

HIDE
TRUE

Son Haberler:

latest

TOYOTA VE TOMTOM İŞBİRLİĞİNİ UZATIYOR

TomTom (TOM2) bugün Toyota Motor Europe’a sunduğu trafik bilgileri hizmetini 2016’dan 2018’e uzattığını duyurdu. Toyota sürücülerinin, TomT...

TomTom (TOM2) bugün Toyota Motor Europe’a sunduğu trafik bilgileri hizmetini 2016’dan 2018’e uzattığını duyurdu. Toyota sürücülerinin, TomTom Traffic verilerine tüm modellerde erişimi olacak. 

“Biz Toyota ile uzun soluklu bir ilişki kurduğumuz için mutluyuz” diyen TomTom Otomotive Başkan Yardımcısı Jan-Maarten de Vries şunları söyledi: “Kaliteli bir trafik hizmeti günümüz sürücüleri için giderek önem kazanmaktadır. TomTom'un doğru ve güncel yol bilgileri, Toyota müşterilerinin ihtiyaçlarını karşılamaya devam etmesine yardımcı oluyor.

’’ TomTom günlük 5 milyardan fazla trafik verisi ölçümüne sahip global bir trafik lideridir. Bu benzersiz trafik akışı ve olay veri anlayışı dünyadaki ulaşmak istediği yere daha fazla gitmek isteyen milyonlarca sürücüye güncel trafik durumuna doğru bir güncelleştirme sağlayarak yardımcı oluyor. 

TomTom, TomTom Traffic’in Touch2’nin GO ve Touch2’nin GO+ ile entegre edilmesi için Harman ile işbirliği yaparak çalışacak.

Hiç yorum yok