Page Nav

HIDE
TRUE

Son Haberler:

latest

TOTAL VE BKM EXPRESS TÜRKİYEDE ARAÇTAN İNMEDEN TOTAL MOBİL ÖDEME DÖNEMİNİ BAŞLATIYOR

TOTAL, BKM Express ile hayata geçirdiği akaryakıt alımında ‘Mobil Ödeme’ uygulamasıyla Türkiye’de bir ilki gerçekleştiriyor.  Kolay,...

TOTAL, BKM Express ile hayata geçirdiği akaryakıt alımında ‘Mobil Ödeme’ uygulamasıyla Türkiye’de bir ilki gerçekleştiriyor. 


Kolay, hızlı ve güvenli bir şekilde araçtan inmeden ödeme yapabilmek için, dijital cüzdan BKM Express’e üye olmak ve Club Total üyesi olup TOTAL Mobil Uygulaması’nı akıllı cihaza yüklemek yeterli oluyor. 

TOTAL, BKM Express ile yaptığı işbirliği ile hayata geçirdiği cepten kolay hızlı ve güvenli ödeme uygulamasıyla Türkiye’de bir ilke imza atarak; TOTAL akaryakıt istasyonlarında araçtan inmeden ‘Mobil Ödeme” dönemini başlatıyor. 

İşbirliği çerçevesinde; TOTAL istasyonlarında ödeme işlemini araçtan inmeden hızlı bir şekilde cep telefonundan gerçekleştirebilmek için dijital cüzdan BKM Express’e üye olmak, ücretsiz sunulan Club Total Card’a sahip olmak ve TOTAL’in mobil uygulamasını cep telefonuna yüklemek yeterli oluyor. 

AKARYAKIT ÖDEMELERİNDE KOLAYLIK VE HIZ DÖNEMİ BKM Express ve TOTAL işbirliği ile Club Total ve BKM Express üyeleri, anlaşmalı TOTAL akaryakıt istasyonlarına akaryakıt alımı için geldiğinde, daha önceden sisteme tanımladıkları araç plakaları, otomatik tanıma sistemi ile algılanıyor. 

 Bu uygulamada akaryakıt dolumu gerçekleşirken, müşterinin akıllı cihazına “Mobil Ödeme” seçeneği ile ödeme yapılabileceği konusunda bir uyarı bildirim mesajı ulaşıyor. Bu ödeme seçeneğini kabul eden müşteriyi, cep telefonunda açılan TOTAL mobil uygulaması, ödeme için BKM Express’e yönlendiriyor. 

Bu aşamadan sonra müşteri BKM Express’e tanımlı olan banka veya kredi kartlarından birini seçerek kolay bir şekilde ödeme işlemini tamamlıyor. Böylece müşteri ‘araçtan inmeden’ kolay, hızlı ve güvenli bir şekilde akaryakıtını alarak ödemesini gerçekleştiriyor. Uygulama sayesinde araçtan inmeden kısa bir süre içinde ödeme yapabiliyor. Emniyet nedeni ile mobil ödeme sistemi cep telefonları ile sadece araç içindeyken kullanılabiliyor. 

AVANTAJLARDAN DA YARARLANILIYOR 
BKM Express ve TOTAL’in Türkiye’de bir ilk olma özelliği taşıyan akaryakıt sektöründe araçtan inmeden ‘Mobil Ödeme’ uygulaması, farklı avantajları da beraberinde sunuyor. Dijital cüzdan BKM Express kullanıcıları ödeme sırasında tanımlı tüm kartlarını kullanabildiği gibi bankalarının sunduğu avantaj ve kampanyalardan da yararlanmaya devam edebiliyor. 

Şu anda Android kullanıcıları için hazır olan TOTAL Mobil Uygulaması kısa bir süre içinde IOS kullanıcıları tarafından da indirilebilecek. TOTAL Oil Türkiye Genel Müdürü Antoine Tournand, ‘TOTAL Mobil Ödeme ile Türkiye’de dijital inovasyon anlamında akaryakıt sektöründe bir ilki gerçekleştiriyoruz. 

TOTAL Mobil Ödeme size online olarak aracınızdan inmeden ödeme yapma olanağını sunuyor. Bankanız ya da GSM operatörünüz ne olursa olsun, tek yapmanız gereken üye olarak ücretsiz TOTAL ve BKM Express uygulamalarını indirmek. Yapacağınız bütün işlemler TOTAL ve BKM Express uygulamaları içerisinde gerçekleştiğinden işlemleriniz en yüksek güvenlik önlemleri ile güvence altına alınmıştır. 

BKM ile gerçekleştirdiğimiz bu ortaklık ile dünya geneline yayılmış olan TOTAL Grubu içerisinde de bu teknolojik yeniliğin dünya prömiyerini gerçekleştiriyor ve yine Dünya üzerinde mobil ödeme ile akaryakıt alımını sağlayan şirketler arasında en üst sıralarda yerimizi alıyoruz. 2014 sonuna kadar sistemimiz İstanbul’daki bütün istasyonlarımızda, daha sonra da bütün ülkede hayata geçecektir.’ dedi. 

BKM EXPRESS’TE YÜZ YÜZE ÖDEMELER BAŞLADI 
Her an her yerden alışveriş imkanı sunan BKM Express’in, kullanıcılarının hayatını kolaylaştıracak birçok yeniliğe imza atmaya devam ettiğini belirten Bankalararası Kart Merkezi (BKM) Genel Müdür Yardımcısı Serkan Yazıcıoğlu, sözlerine şöyle devam etti: “İki yıl önce hayata geçirdiğimiz dijital cüzdan BKM Express hızlı büyümesini sürdürüyor. 

Bugün 650’nin üzerinde üye işyeri, 350 bini aşan kullanıcı ve 16 banka ile BKM Express ile kart kullanıcılarının alışverişlerde hayatını kolaylaştırmaya devam ediyoruz. BKM Express mobil uygulaması ile günün her saati para gönderimini de kullanıcılarımızın hizmetine sunmuştuk. 

Bugün TOTAL ile hayata geçirdiğimiz ‘Mobil Ödeme’ uygulaması ile bizim için önemli olan yüz yüze işlemleri de başlatmış olduk. Önümüzdeki dönemde benzer işbirliklerini BKM Express kullanıcılarının hizmetine sunmaya devam edeceğiz.”

Hiç yorum yok