Page Nav

HIDE
TRUE

Son Haberler:

latest

AYGAZDAN 50 TL OTOGAZ ALIMINDA 10 TL OTOGAZ HEDİYE

Kurban Bayramı döneminde gerçekleşecek olan “Aygaz Mogaz Her Yerde” kampanyası kapsamında, 20 Ekim’e kadar www.aygaznerede.com ve www.mogaz...

Kurban Bayramı döneminde gerçekleşecek olan “Aygaz Mogaz Her Yerde” kampanyası kapsamında, 20 Ekim’e kadar www.aygaznerede.com ve www.mogaznerede.com adreslerinde yer alan formu dolduran tüketicilere 50 TL’lik otogaz alımında geçerli olmak üzere 10 TL otogaz hediye edilecek.

2ekim 2014 –Aygaz Otogaz ve Mogaz Otogaz markalarıyla Türkiye’nin en yaygın otogaz istasyon ağına sahip olan Aygaz, 20 Ekime kadar www.aygaznerede.com ve www.mogaznerede.com adresleri üzerinde yer alan formu dolduran tüketicilerine 50 TL’lik otogaz alımında geçerli olmak üzere 10 TL otogaz hediye ediyor. 

Kampanya kapsamında 20 Ekime kadar www.aygaznerede.com veya www.mogaznerede.com sitelerindeki formu eksiksiz dolduran tüketicilere sekiz haneli bir kampanya şifresi veriliyor. 

Tüm Aygaz ve Mogaz Otogaz istasyonlarında geçerli olan bu kampanyadan yararlanmak için ilgili şifrenin Parolu istasyonlardaki kiosk üzerinden, diğer istasyonlarda ise market görevlisi tarafından onaylatılması ve 50 TL üzeri otogaz alışverişlerinde kullanılması gerekiyor. 10.000 kişi ile sınırlı kampanyadan her müşteri bir kez yararlanabilirken, şifreler 30 Kasım 2014 tarihine kadar geçerli olacak.

Hiç yorum yok