Page Nav

HIDE
TRUE

Son Haberler:

latest

KIA DA EKİM AYINDA KAÇIRILMAYACAK FIRSATLAR

KIA, Ekim ayında da Eylül ayında geçerli olan çok özel kampanyasına devam ederek tüm binek ve ticari araç modellerinde kaçırılmayacak fırsa...

KIA, Ekim ayında da Eylül ayında geçerli olan çok özel kampanyasına devam ederek tüm binek ve ticari araç modellerinde kaçırılmayacak fırsatları müşterilerine sunuyor. 

Binek araçlarda 7.200 TL’ye, ticari araçlarda ise 5.938 TL’ye varan indirimler Ekim ayını KIA almak için tam bir fırsat ayına dönüştürüyor. KIA’nın Türkiye’de en çok sattığı ürün olan Sportage, 2014 yılı başında daha şık ve daha çekici yeni yüzüne kavuştu. 

Yüksek standart donanımı ile Sportage, Ekim ayı boyunca 63.500 TL’lik fiyatıyla KIA Yetkili Satıcıları’nda yer alıyor. Euro NCAP değerlendirmesinden aldığı 5 yıldız ile sınıfında öne çıkan Rio modeli ise bu aya özel 38.400 TL’den başlayan fiyatlarla müşterileriyle buluşuyor. 

 Şık tasarımı, yenilikçi teknolojik özellikleri ve yüksek donanım seviyesiyle KIA’nın C-segmentindeki gözdesi olan cee’d modeli 53.500 TL’den başlayan fiyatlarla sahiplerini bekliyor. KIA’nın 1.25L benzinli motoruyla ekonomik bir kullanım sunan küçük segmentteki aracı Picanto ise, 36.300 TL’den başlayan Ekim ayı fiyatlarıyla satışa sunuluyor. 

130 PS gücündeki 2.5L dizel motoru ve 6 ileri düz vitesiyle KIA’nın hafif ticari aracı K2500, Ekim ayına özel 41.700 TL’den başlayan fiyatlarla KIA Yetkili Satıcıları’nda müşterilerini bekliyor.

Hiç yorum yok