Page Nav

HIDE
TRUE

Son Haberler:

latest

KARADENIZ - HAZAR DENIZI ARASINDA PORSCHE PERFORMANS SÜRÜŞÜ

Orta ve Doğu Avrupa'daki 10 ülkeden 14 takım, bu yıl Karadeniz - Hazar Denizi arasında yeni Porsche Cayenne S ile gerçekleşecek olan uz...

Orta ve Doğu Avrupa'daki 10 ülkeden 14 takım, bu yıl Karadeniz - Hazar Denizi arasında yeni Porsche Cayenne S ile gerçekleşecek olan uzun mesafeli sürüş etkinliği olan Porsche Performans Sürüşü etkinliğine katılıyor. 

Trabzon’dan başlayan etkinlikte takımlar, önce Türkiye'deki manzaraları keşfedecek, ardından Gürcistan'ın Batum, Tiflis ve Stepantsminda şehirlerinde mola verecek. 

Etkinlik, Azerbaycan’ın Bakü şehrinde sona erecek. Porsche Performans Sürüşü etkinliği süresince takımlar birbirleriyle de mücadele edecek ve parkuru birinci olarak bitirmeye çalışacak. Porsche Cayenne S sürüşü sırasında birinciyi; yakıt tüketimi, zaman ve yol boyunca yapılacak ilave etkinliklerdeki başarıları gibi çeşitli faktörler belirleyecek. 

Macera, 9 Ekim'de takımların Trabzon, Türkiye'ye varışıyla başladı ve 13 Ekim'de son durak olan Bakü, Azerbaycan'a ulaşılmasıyla son bulacak. 

Karadeniz - Hazar Denizi arasındaki Porsche Performans Sürüşü boyunca güncellemeler ve haberler aşağıdaki sosyal medya hesaplarından paylaşılacak: 
 Web - porscheperformancedrive.com/ Facebook - fb.com/porscheperfdriv Twitter - twitter.com/porscheperfdriv Instagram - instagram.com/porscheperfdriv

Hiç yorum yok