Page Nav

HIDE
TRUE

Son Haberler:

latest

HSBC ADVANTAGE TOTALDE 40 TL NAKİTPUAN KAZANDIRIYOR

HSBC Advantage üyesi Total istasyonlarından farklı günlerde ve tek seferde 100 TL ve üzeri dördüncü akaryakıt alışverişini yapanlar, 40 TL ...

HSBC Advantage üyesi Total istasyonlarından farklı günlerde ve tek seferde 100 TL ve üzeri dördüncü akaryakıt alışverişini yapanlar, 40 TL NakitPuan kazanacak. 

HSBC Advantage ile 25 Eylül – 09 Kasım 2014 tarihleri arasında, HSBC Advantage üyesi Total istasyonlarından, farklı günlerde ve tek seferde yapılan 100 TL ve üzeri dördüncü akaryakıt alışverişi 40 TL NakitPuan kazandıracak. 

Kazanılan NakitPuanlar 12-18 Kasım 2014 tarihleri arasında yine HSBC Advantage üyesi Total istasyonlarından yapılacak akaryakıt alımlarında kullanılabilecek. Kampanyaya katılmak için, banka sisteminde kayıtlı olan cep telefonundan, TOTAL yazıp boşluk bıraktıktan sonra, HSBC Advantage kredi kartının son 6 hanesini, 4477’ye SMS ile göndermek yeterli olacak. 

Belirtilen tarihlerde kullanılmayan NakitPuanlar 19 Kasım itibariyle geçersiz olacak. Kampanyayla ilgili detaylı bilgi ve kullanım koşullarına www.advantage.com.tr adresinden ulaşılabiliyor.

Hiç yorum yok