Page Nav

HIDE
TRUE

Son Haberler:

latest

ANADOLUJET KONFORU BAYRAM BOYUNCA YANINIZDA

AnadoluJet, dünyanın en büyük araç kiralama markası Enterprise işbirliğiyle yolcularına bayram boyunca 79 TL’den başlayan fiyatlara araç ki...

AnadoluJet, dünyanın en büyük araç kiralama markası Enterprise işbirliğiyle yolcularına bayram boyunca 79 TL’den başlayan fiyatlara araç kiralama imkânı sunuyor. 

AnadoluJet yolcuları havadaki konforunu karada da sürdürüyor. Yalnızca havada değil, karayolu ulaşımında da güçlü markalarla işbirliğine giden AnadoluJet, 1,4 milyona ulaşan araç sayısı ve 78 bin çalışanıyla dünyanın en büyük araç kiralama şirketi Enterprise ile bayram kampanyası başlatıyor. 

Bayram ziyaretleri konforla yapılsın, AnadoluJet yolcuları neredeyse otomobili de orada hazır olsun diyen AnadoluJet, Enterprise kalitesiyle tüm yolcularına hesaplı araç kiralamaya imkânı sunuyor. 

Bayramda gönlünce seyahat etmek isteyen AnadoluJet yolcuları, 02 - 07 Ekim tarihleri arasında 79 TL’den başlayan fiyatlarla Enterprise güvencesiyle araç kiralayabiliyor. Minimum 4 günlük kiralamalar için geçerli olacak kampanya kapsamında, araç kiralama rezervasyonları sadece Enterprise’ın web sitesi üzerinden yapılıyor. 

AnadoluJet uçuşları ve kampanyaları ile ilgili ayrıntılı bilgiye anadolujet resmi internet sitesinden ve 444 2 538 numaralı çağrı merkezinden ulaşabilirsiniz.

Hiç yorum yok