Page Nav

HIDE
TRUE

Son Haberler:

latest

VOLKSWAGEN KAMPÜSTE GRİPİN VE MODEL SAHNEDE

Volkswagen Binek Araç’ın artık gelenekselleşen “Volkswagen Kampüste” organizasyonu, bu yıl gripin ve MODEL gruplarının da katılımıyla start...

Volkswagen Binek Araç’ın artık gelenekselleşen “Volkswagen Kampüste” organizasyonu, bu yıl gripin ve MODEL gruplarının da katılımıyla start alıyor. 

Eskişehir Anadolu Üniversitesi, Yıldız Teknik Üniversitesi, Bilgi Üniversitesi, Ege Üniversitesi ve Hacettepe Üniversitesi’nde düzenlenecek etkinliklerde, üniversitelerdeki amatör müzik grupları gripin ve MODEL’in desteğiyle sahneye çıkıyor. 

Başvurular 18 Eylül’e kadar Volkswagen Türkiye Facebook sayfasından yapılabiliyor Volkswagen Binek Araç, gripin ve MODEL gruplarının da dahil olduğu çok özel bir müzik etkinliğiyle kampüslere giriyor. Grubunun şarkısının linkini gönder, yarışmaya katıl Etkinliğin en önemli bölümünü, en az bir üyesi etkinliklerin düzenleneceği üniversitenin öğrencisi olan müzik grupların mücadelesi oluşturuyor. 

Gruplar, bir şarkılarının video veya ses dosyalarını yükledikleri paylaşım sitesinin linkini 18 Eylül tarihine kadar Volkswagen Türkiye Facebook adresindeki aplikasyon üzerinden göndererek yarışmaya katılabilecekler. Proje ekibi tarafından gönderilen demo’lar arasında yapılacak değerlendirme neticesinde, etkinliğin düzenleneceği her üniversite için belirlenecek iki grup, gripin ve MODEL tarafından sahiplenecek ve sahnede gerçekleştirilecek müzik yarışmasına hazırlanacaklar. 

 Tek bir sahnede, iki grup yarışıyor ‘Volkswagen Kampüste’ etkinliğini sıradan bir konser organizasyonu olmaktan çıkaran en önemli bölüm; profesyonel ekiplerin desteğiyle konsere hazırlanan amatör üniversite gruplarının performanslarını, tek bir sahnede ve karşılıklı atışma şeklinde gerçekleştirmesi olacak. Konser gününe kadar sosyal medyada oy toplamaya devam edecek amatör gruplar, gripin ve MODEL’in desteğiyle sahneye çıkacak ve becerilerini sergileyerek birinci olmaya çalışacak. 

5 üniversitede gerçekleşecek yarışmalarda birinci olacak 5 grup, 14 Kasım ’da İstanbul’da düzenlenecek finallerde, birinci olmak için sahnede performansını sergileyecek. İlk konser 24 Eylül’de Eskişehir Anadolu Üniversitesinde Yarışma ve konser organizasyonunun ilk durağı, 24 Eylül tarihinde Eskişehir Anadolu Üniversitesi olacak. 

‘Volkswagen Kampüste’ 26 Eylül’de Yıldız Teknik Üniversitesi, 30 Eylül’de Ege Üniversitesi, 10 Ekim’de İstanbul Bilgi Üniversitesi ve 15 Ekim’de Hacettepe Üniversitesi’nde gerçekleşecek.

Hiç yorum yok