Page Nav

HIDE
TRUE

Son Haberler:

latest

MİCHELİN DRİVE YOUR PASSİON TASARIM YARIŞMASINA TÜRK FİNALİST

Dünya lastik sektörü devi Michelin’in düzenlediği “Drive Your Passion –Tutkularının Peşinden Git” tasarım yarışmasının finalistleri açıklan...

Dünya lastik sektörü devi Michelin’in düzenlediği “Drive Your Passion –Tutkularının Peşinden Git” tasarım yarışmasının finalistleri açıklandı. 

Dünyanın dört bir tarafından tasarımcıların katıldığı ve bu yıl on dördüncüsü düzenlenen yarışmada, Türkiye’den Emre Yazıcı adını kazananlar listesine yazdırmayı başardı. Dünyanın en büyük lastik üreticilerinden Michelin, geleneksel Michelin Tasarım Yarışması finalistlerini 2 Eylül Salı günü açıkladı. 

Dünyanın dört bir tarafından tasarımcıların bireysel ve takım olarak tasarımlarıyla katıldıkları yarışmada, Türkiye’den Emre Yazıcı kazananlar arasında yer aldı. 

118 ülkeden 7300’den fazla tasarımcının başvurduğu yarışmaya finalistler; Türkiye, Avustralya, Belçika, Fransa, Guatemala, Hindistan, Sırbistan, Güney Kore ve İngiltere’den katıldı. Otomotiv tasarımcıları ve endüstri uzmanlarından oluşan seçkin jüri tarafından değerlendirilen tasarımlar, araç tasarımında tutku ve inovasyonu destelemeye odaklandı. 

Yarışmanın birincisi Güney Kore’den Youngjai Jun ; Gunyoung Yoon ikilisi, ikicisi Fransa’dan Aurelien Deleuze, Pierre-Hugues Vallin, Robinson Mancaux ekibi ve üçüncüsü ise Guatemala’dan Cristian Polanco oldu. Drive Your Passion Yarışması’nın 15 finalistinin tasarımları Ocak ayında Detroit’te düzenlenecek 2015 NAIAS’da sergilenecek

Hiç yorum yok